Skocz do zawartości
Sirpotato

pierwsza uprawa kali mist i pytania

Rekomendowane odpowiedzi

@Pablo 1988 tak, następnym razem spróbuję automaty 3 sztuki, trening scrog tylko nie wiem czy nie za mała szafka 0.28 m2 na 3 sztuki

@Glut78 to by było nieźle bo już dziabnołem 340+ 73+72+50 mokrego a nadal  jeszcze zostało trochę drzewka

IMG_20230813_103029781_HDR.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Sirpotato napisał:

340+ 73+72+50

Ale to nie waga wytrymowanego już materiału? 

Trochę dużo tego jak porównam do swojej powierzchni i mocy... zaczynam się wkurwiac 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB szczęście początkującego 🙂to z liśćmi waga, tak jak na zdjęciach. Jutro ogolę przed wazeniem pozostałego a później suszyć i zobaczymy co zostanie👌.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszło 342 gramy suchego z powierzchni 0.28 m2 ,160 Wat w połączeniu treningu Lst, Scrog i dużej ilości nawozów 🙂 Dzięki również kilku pomocnym osobom z forum które mnie naprowadziły. Proszę o zamknięcie tematu. Pozdrawiam 😉IMG_20230817_115658385_HDR.thumb.jpg.92a58166bacfe5d3bc14f26a80450872.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja aż tak się nie znam na wynikach, ale według mnie roślina miała długi weg + bardzo dobra dystrybucję światła, bo żarowy na całej powierzchni 0.28m², na wegu zimna barwa i dopiero na kwitnieniu doszła ciepła, co też podbija wyniki. 0 problemów z liśćmi, cały czas były zielone. Szczyty też się wydają być grube jak świnie przed ścinka, nie wiem musiałby jakiś bardziej doświadczony się wypowiedzieć :classic_biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...