Skocz do zawartości
glowacky

Zainteresowanie mundurowych

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. 

Chciałbym zrobić sobie szafę 1m X 60cm i wsadzić tam z 6 roślinek.

Wiem, że panowie mundurowi interesują się nagłym wiekszonym zużyciem prądu.

1.Jak to jest? Czy 2x cfl 150w plus wentylator w miarę mocny może już zainteresować kogo nie trzeba?

2. Ile faktycznie prądu pobiera taka szafa biorąc pod uwagę, że tylko 2x150w cfl plus wentylator?

System będzie 18/6.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@glowacky staryyyyyy skad to info masz ? powiedz szczerze ? ogladasz policjanci w Miami ? czy moze  W11 wydzial sledzczy ?? a na powaznie mam 70 dzien uprawy a zuzylem 170 kwh czyli tyle co kot naplakal albo jedna pralka wlaczona na  na pranie ? wiec skoncz chodzic i gadac glupoty 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@glowacky Myślę że od początku był w stanie podstawić kilka liczb do kalkulatora 🙂

 

300 Watt na lampy, powiedzmy wiatrak 50 Wattów (już naprawdę potężny) x 16 godzin na dobę x 30 dni w miesiącu = 168 kWh na miesiąc. Dużo? Zależy, ja używam 100 na miesiąc samemu, moi rodzice we dwójkę zużywają 500. Mogłeś sobie zamontować klimę, kupić koparkę bitcoinów, czy wymienić jakikolwiek sprzęt na bardziej energochłonny. Nikt się tym nie zainteresuje. Dla własnego portfela, ogarnij se LEDy (ja moją pierwszą hodowałem na 100W naświetlaczu ulicznym za 6 dych z Allegro).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, glowacky napisał:

Cześć. 

Chciałbym zrobić sobie szafę 1m X 60cm i wsadzić tam z 6 roślinek.

Wiem, że panowie mundurowi interesują się nagłym wiekszonym zużyciem prądu.

1.Jak to jest? Czy 2x cfl 150w plus wentylator w miarę mocny może już zainteresować kogo nie trzeba?

2. Ile faktycznie prądu pobiera taka szafa biorąc pod uwagę, że tylko 2x150w cfl plus wentylator?

System będzie 18/6.

Pozdrawiam.

@dziurawy jakie liczby, jakie spiski? Chłop tylko pyta, czy go nie namierzą. Po co ta gównoburza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@glowacky  takiej różnicy zużycia nikt nie zauważy. Jak wskoczyłoby Ci nagle z 500 kWh na 1500 kWh miesięcznie, to mogłoby to być podejrzane i to raczej w mieszkaniu. W domu jednorodzinnym ktoś uznałby, że wleciała klimatyzacja w lato, a jak w zimę to dogrzewanie elektrycznym grzejnikiem

Edytowane przez Bob drzewny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16/06/2023 o 18:54, Kolbertus napisał:

@dziurawy jakie liczby, jakie spiski? Chłop tylko pyta, czy go nie namierzą. Po co ta gównoburza?

Dziurawego poniosło. Jak to mówi klasyk " mieli palić tylko ziółko, dzisiaj z mefedronu sciecha" 😉

Edytowane przez glowacky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16/06/2023 o 18:18, dziurawy napisał:

@glowacky ja ci zadalem pytanie ? a reszta to juz odpowiedz na twoja odpowiedz, ktora jak widac nie podales , skad masz tak wiarygodne info ? prawda boli krotko 

Kolego, masz sprany mozg, nie potrafisz jakoś sensownie napisać paru zdań. Niby piszesz do mnie ale trzeba się domyślać o chuj Ci chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...