Skocz do zawartości
Łebołbeł

Nasiona

Rekomendowane odpowiedzi

@Łebołbeł Ja ostatnio kupuję 90% od barneys farm. Jak lokalny dystrybutor ma odmiany, które chcę, to kupuje lokalnie, a jk nie, to bezpośredni z Holandii.

Sensi seeds i roayal queen seeds też mogę polecać, ale tylko pojedyńcze odmiany. Jeśli chodzi o obsługę, to wszystkie bez problemów, a paczki wysyłają bez żadnych oznaczeń 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, doominik napisał:

@Łebołbeł Ja ostatnio kupuję 90% od barneys farm. Jak lokalny dystrybutor ma odmiany, które chcę, to kupuje lokalnie, a jk nie, to bezpośredni z Holandii.

Sensi seeds i roayal queen seeds też mogę polecać, ale tylko pojedyńcze odmiany. Jeśli chodzi o obsługę, to wszystkie bez problemów, a paczki wysyłają bez żadnych oznaczeń 

A co sądzisz o Blue Cheese Auto i skąd kupić. Jaką ziemię używać na piasecznej glebie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Łebołbeł napisał:

A co sądzisz o Blue Cheese Aut

może być

 

2 godziny temu, Łebołbeł napisał:

Jaką ziemię używać na piasecznej glebie

musisz kupną dać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Łebołbeł ja automaty robiłem dawno temu i tylko dla tego, że to było w nie ogrzewanym domu w zimie i światło było zapalone cały czas, żeby krzaki miały ciepło. 

Najbardziej wydajna odmiana auto jaka miałem, to vertigo od paradise seeds, northern light od royal queen też były spoko. 

Co do ziemi nie podpowiem, bo ja od początku jadę w hydro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...