Skocz do zawartości
Carlo420

Długie krzaki

Rekomendowane odpowiedzi

Ja przychodzę z problemem wyciągających się roślin 

cookies gelato, royal gorilla, og kush

70x70x170 box 

4 tyg weg, aktualnie są 3 tyg po przełączaniu światła i rośliny chcą wydostać się po za namiot. Czym to może być spodowowane?

lampa Mars hydro ts1000 100% mocy dodam ze trochę ciepło się robi w boxie w ciągu dnia 

91B1DAD3-0042-473A-8F43-9019D57C96D5.jpeg

D961EED8-1F6F-4B03-BD30-EB05BB2A6582.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Carlo420 wygląda na to, że w fazie wegetatywnej rosłiny dostawały za mało światła. Dlatego wyciągały sie do niego. Co do temeratury, zaopatrz się w wyciąg i bedzie git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 7 dniach od wyjścia mniej więcej ustawiłem na 50% mocy i 30cm od szczytów, po zmianie czasu zaczęły się tak wyciągać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Carlo420 ja miałem ten sam problem z MHTS1000 150w tez mi się wyciągały i stwierdziłem ze ona nadaje się do namiotu 50/50 najwyżej 

Teraz to trochę trzoda Ci się zrobiła bo lampa musi być ok 10 cm od sufitu żeby się pożar nie zrobił wiec chyba Ci miejsca zabraknie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Carlo420 poczytaj o super croppingu, wydaje się że masz tam miejsce na to. Trzymaj też w miarę wysoką temp np 27⁰C w dzień i w nocy z 22 jeżeli to możliwe, zatrzyma to wyciąganie się rośliny. Jeżeli zrobisz super cropping, to pozwoli Ci to na obniżenie lampy i lepsze doświetlenie reszty ekipy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...