Skocz do zawartości
begginergrw

3x Santa Marta haze auto, 1x Gorilla Glue auto, 1x auto AK

Rekomendowane odpowiedzi

Siema w tym roku leci 5 automatów na outa:

3szt. Santa Marta haze auto od seed stockers

1szt. Gorilla Glue auto od black diamond

1szt. Auto AK od black diamond

Do podlewania używam deszczówki z dolomitem 

Ziema jest spotowa z nawizem i dolomitem

Jako nawozy używam: granulowany obornik bydlęcy, target do pomidorów i dolomit, możliwe ze na flo zrobię gnojówke ze skórek bananów

Napewno będzie robione lst

Jak widać nie mam możliwości startu na indoor dlatego musze od razu na spocie 

Jak macie jakieś rady/uwagi to piszcie

Dziękuje bardzo osobom które odpowiadały na moje pytania dotyczące uprawy, bez was bym nic nie zrobił

I jeszcze mam pytanie od kiedy się liczy dni życia rośliny? Od wsadzenia kiełka do ziemi? Czy od pojawienia się roślinki ?

 

IMG_20230530_221915.jpg

IMG_20230530_221901.jpg

IMG_20230530_221850.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, begginergrw napisał:

I jeszcze mam pytanie od kiedy się liczy dni życia rośliny? Od wsadzenia kiełka do ziemi? Czy od pojawienia się roślinki ?

pojawienia się roślinki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, poniżej macie aktualizacje 3 roślinek

Santa marta haze auto  dzień 23

Gorilla glue auto dzień  20

Santa Marta haze auto  dzień 17

 

Ogólnie to jak narazie wszystko dobrze idzie na najstarszej w poniedziałek widziałem male biale kropki, bylem wczoraj i juz ich nie ma a reszta bez problemu 

IMG_20230621_095645.jpg

IMG_20230621_095659.jpg

IMG_20230621_095714.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna aktualizacja

Santa marta haze auto  dzień 29

Gorilla glue auto dzień  26

Santa Marta haze auto  dzień 23

Ogólnie wszystko dobrze się rozwija tylko jedna rošlina dziwnie rośnie, jutro chyba zaczne robić na gorilli i na starszej santa marcie lst i planuje jakies nawozy im dać

Troche za dlugo byly trzymane pod butelkami ale już jest zrobiona siatka i jest dobrze

 

IMG_20230626_231309.jpg

IMG_20230626_231328.jpg

IMG_20230626_231343.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bob drzewny a chociaz cos da to lst jesli np. ta santa marta haze rosnie niby 11 tygodni (tyle jest podane przez producenta) a jest w 30 dniu to da rade chociaz zeby jeszcze sie bardziej pokazal drugi szczyt vzy moze byc ciezko ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@begginergrw  powiem Ci że na oucie mało się znam, w zasadzie to tyle co nic, ale jak wydaje Ci się że dosłownie że chwilę będzie kwitnienie, to na LST na oucie będzie za późno. Jakby to był indoor, to LST by mogło zwiększyć plon, ale na oucie z uwagi na to że światło wali bardziej "z każdej strony" to efekty LST są o wiele mniejsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna aktualizacja 

Byłem dzisiaj na spocie i zrobiłem siatki roślinkom i na jednej robie lst zobaczymy co z tego wyjdzie, dobrze wygląda ten trening ? 

Santa marta haze auto dzień 31

Gorilla glue auto dzień 28

Santa marta haze auto dzień 25IMG_20230628_223634.thumb.jpg.854ac5261209d62250e955b0f7fca055.jpg

IMG_20230628_223701.jpg

IMG_20230628_223647.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, begginergrw napisał:

Byłem dzisiaj na spocie i zrobiłem siatki roślinkom i na jednej robie lst zobaczymy co z tego wyjdzie, dobrze wygląda ten trening ? 

ta roślina za dobrze nie wgląda 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bob drzewny ogólnie to miały za duzo slonca bo az sie zwijały a ta najwieksza i najlepiej wyglądająca ma najmniej slonca, małe mogą być dlatego że długo je trzymalem pod butelkami a jak odkrylem to od razu lepiej idą, gorilla i jedna santa marta są pogryzione, w gorilli sie zwineła w liscia gąsienica XD a marta to nie wiem co sie stalo i ta jedna santa marta ogólnie od początku słabo wygląda (ta na której robie lst)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja po 6 dniach 

Jak narazie wszystko dobrze tylko z gorillą się coś dzieje jeszcze nie wiem co (popalone i zwijające się liście) a reszta sie trzyma i nawet ten trening jakos idzie, juz i tak nic nie da ale no

Santa Marta haze auto dzień 39

Gorilla glue auto dzień 36

Santa Marta haze auto dzień 33

Jak myślicie kiedy zaczną kwitnąć?

 

IMG_20230706_221955.jpg

IMG_20230706_221942.jpg

IMG_20230706_221928.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@begginergrw w teorii liście robią się gładkie, jeżeli jest w cholerę niska wilgotność (chronią się przed parowaniem zmniejszając powierzchnię liści), ale u Ciebie ta ostatnia roślina chyba jest po prostu zmutowana, od samego początku bardzo dziwnie rosła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...