Skocz do zawartości
soqq__

Dwa pytania o nasionka.

Rekomendowane odpowiedzi

Elo, mam 2 pytania.

1. Czy ogonek na jednym ze zdjęć może być taki gruby, czy to zły znak?

2. Ile jeszcze mogę przetrzymać te nasionka i w jaki sposób, bo nie sądziłem że tak szybko mi wyrosną i nie mam gotowej ziemi.

IMG_20230505_125623.jpg

16832853932418491275628992293889.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, soqq__ napisał:

1. Czy ogonek na jednym ze zdjęć może być taki gruby, czy to zły znak?

dobrze jest tak to wygląda

10 minut temu, soqq__ napisał:

2. Ile jeszcze mogę przetrzymać te nasionka i w jaki sposób, bo nie sądziłem że tak szybko mi wyrosną i nie mam gotowej ziemi.

musisz już wkładać do ziemi, kup mały worek ziemi w markecie i działaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@soqq__ kiełki z czasem zaczynają tak wyglądać, ponieważ tworzą się na nich dziesiątki mikrowłosków, które będą miały za zadanie przeistoczyć sie w korzenie, dzieki, krórym roślina będzie mogła pobierać składniki odżywcze. Kiedy będziesz przenosić je do docelowego miejsca, UWAŻAJ, aby ich nie uszkodzić. Ja osobiście nie czekam nigdy tak długo, aby pojawiły się te włoski, tylko jak pojwi się kiełek na pół centa to wrzucam w ziemię. Możesz też kiełkować w kostkach. Co kto lubi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...