Skocz do zawartości
Stary1231

Fotorelacja outdoor 37x noname

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, Stary1231 napisał:

Nieee projekt tego spota miałem ze swoim znajomym 

Sytuacja wygląda tak że wczoraj po powrocie do domu przebrałem się w ubrania do wyjebania kominiarkę wziąłem ze sobą nożyce do metalu i pojechałem na spota udało mi się zdjąć fotopułapke wyjąłem kartę SIM fotopułapka została doszczętnie zniszczona i się jej pozbyłem na karcie SIM znalazłem 100 zdjęć w tym trzy ze mną z dnia wczorajszego 

Już ciul w te sezony ale po automaty wrócił bym za miesiąc bo aż mi ich szkoda 

Kartę sim czy SD?Raczej SD, a jak była sim to mogła również przesyłać dane do chmury.  

42 minuty temu, Stary1231 napisał:

Nieee projekt tego spota miałem ze swoim znajomym 

Sytuacja wygląda tak że wczoraj po powrocie do domu przebrałem się w ubrania do wyjebania kominiarkę wziąłem ze sobą nożyce do metalu i pojechałem na spota udało mi się zdjąć fotopułapke wyjąłem kartę SIM fotopułapka została doszczętnie zniszczona i się jej pozbyłem na karcie SIM znalazłem 100 zdjęć w tym trzy ze mną z dnia wczorajszego 

Już ciul w te sezony ale po automaty wrócił bym za miesiąc bo aż mi ich szkoda 

Kartę sim czy SD?Raczej SD, a jak była sim to mogła również przesyłać dane do chmury.  

Ta fotopulapka lapala Twój spot?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Stary1231

Tyle farta ze nie SIM. Ale ktoś Cie obserwował, wiedział że jest plant. Pewnie chodziło o samo wychwycenie kto to. Pytanie czy wcześniej Ci zdjęć  nie pstryklo...oby nie, z fartem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale zostaje mi sadzenie pod lampami jeszcze kiedyś wrócę na forum z jakimś projektem dzięki za wsparcie z fartem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20/08/2023 o 13:48, Zycienamaxa napisał:

@Stary1231 i jak wróciłeś po autosy?

Tak wróciłem ale zastałem puste wycięte pole nawet z tym co nie kwitło szkoda że tak wyszło może tak musiało być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Stary1231 napisał:

Tak wróciłem ale zastałem puste wycięte pole nawet z tym co nie kwitło szkoda że tak wyszło może tak musiało być.

Być może ta fotopulapke założył ktoś z nadleśnictwa... może i lepiej że tak się stało.. gdyby tak było to zapewne wyłapalbys wyrok na sztywno masz fart

Edytowane przez Growmix
Wrgibdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ale nie fart, ja też byłem zmuszony dzisiaj na szybko likwidować swojego lemona, bo przypal był...zrobiłem z niego makumbe, bo szkoda wyrzucić było he 🙂 pozdrawiam i powodzenia w przyszłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...