Skocz do zawartości
hortez

Lampa CREE CXA2520 GROW LED 35w

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie przez ostatnio zachciałem spróbować posadzić jedną roślinkę tak żeby spróbować jak to jest to uprawiać i żeby spróbować zapalić po raz pierwszy. Wszystko poszło gładko oprócz oświetlenia ,a teraz kiedy znalazłem lampe szukając po jakiś forach nie jestem pewien czy jest odpowiednia. Mam boxa 0,25m² a nad lampą myślałem żeby kupić: CREE CXA2520 GROW LED 35w. Co myślicie? I jeśli ta jest nie tak to co byście polecali? Jeśli to coś zmienia będę sadził automata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hortez teoretycznie tak, ale to i tak jest droższe rozwiązanie, bo taki LED 60W na 0.16m² będzie kosztował z 300 zł. A najlepsze rozwiązanie do takiego małego metrażu, to tak jak Udyr pisze żyrandoled, zaoszczędzisz w cholerę kasy, a jakość będziesz miał bardzo podobną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr Mam jeszcze jedno pytanie bo znalazłem sobie żarówki gniazda i wszystko co potrzebne do tego powinny dojść za kilka dni ale w instalacji jak przez wago kable przełożę to jak to połączyć do prądu? Wiem że kabel pewnie 2 żyłowy ale jest do tego jakaś łatwa opcja? Sorry jeśli głupie pytanie ale ja z elektryki to noga a widziałem że na forum o tym często pisałeś to pomyślałem że sporo o tym wiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@hortez ma twoim miejscu zainwestowal bym w jakiegos leda z regulacja 120 albo 150W . Box 40x 40 i możesz coś uprawiać. Polecam grow vlogi a na pewno cos znandzussz Możesz się zrazić jeśli z jakąś roślinką ci nie wyjdzie a w większym boxie to możesz już tym na 3 albo 4 polecieć i testować,  bawić się tym 🙂 Polecam 

 

A swoją drogą to jest dział outdoor a Ty chyba chcesz uprawiać indoor 😉 😄

Edytowane przez EdenRed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...