Skocz do zawartości
PaprykaPatryka

Nieudany poczatek . Rady?

Rekomendowane odpowiedzi

Doniczki 11l

70g bat guano

11g rhizobacter

Ziemia light mix z coco mix 

Rosliny kielkowaly w soil plugs od RSQ

Podlewane byly raz 250 ml czystej wody , i wczoraj dostaly 300 ml z 2ml bio heaven , acti vera , 1 ml bio grow . 

Jest to ich 8 dzien od wyjscia na swiat . 

Cookies gelato automat wszystkie 3. 

1 tylko ma sie dobrze 😞 dodam ze zrobilem oprysk z call Maga dzis. 

20230404_103214.heic 20230404_103228.heic 20230404_103223.heic 20230404_103221.heic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedewszystkim dodaj zdjęcia w normalnym formacie, bo nie da rady ich podejrzeć. Rozszerzenie tych fotek, żeby je zobaczyć przynajmniej u mnie wymaga zakupu jakiegoś dziadostwa w Microsoft$tore. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszedł konwert. 🙂

20230404_103221.jpg

20230404_103223.jpg

20230404_103228.jpg

20230404_103214.jpg

Wydaje mi się, że na tej po lewej ewidentny brak potasu. Z tego, co wyczytałem to Bioheaven jest raczej na kwitnienie, chociaż można go uzywać również w fazie wzrostu. Jednakże mogę sie mylić. Mam doświadczenie raczej z uprawami na bazie mineralnych składników. Ale jeśli zależałoby to ode mnie to odpuściłbym póki co BioHeaven i lał bym narazie sam BioGrow od pierwszego podlania, bo z tego co widzę gleba to BioBizz LightMix, czyli wymaga nawozów od samego początku. No, ale niech inni sie wypowiedzą.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB bardziej chodziło mi ze za dużo światła i się sałata robi ale już poprawiłem 

Edytowane przez hubert2020

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dużo nawozów jak na ten moment rośliny. Mają 8 dni, a Ty im zarzuciłeś ponad 3 krotną dawkę bioheaven i ponad 3 krotną activera.

Swoją drogą calmag od bioheaven nie jest zalecany do oprysków, nie wiem jak z innymi markami, ale pewnie dlatego, że jest to zasadowe i powstaje osad.

A co do rozszerzenia .heic raczej zmień to na .jpg, bo w rozszerzeniu .heic o ile wiem są metadane z Twoją lokalizacją. Forum domyślnie podobno usuwa metadane, ale ostrożności nigdy za wiele

Edytowane przez Bob drzewny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...