Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Truman napisał:

@dziurawy

Noc dla roślin to rzecz święta. 

Rękawiczki się zakłada do zbiorów, żeby nie pokleić się. 

Ziemia light mix na początek, podlewać wodą o odpowiednim pH i opryski z wody i rhizotonic przez pierwsze 2 tygodnie. Zaczynasz od małych kubeczków i przesadzasz je do coraz większych z bogatszą ziemią. 

dla mnie tez noc to rzecz swieta hehehe :D:D:D 

ale koles mowil vampi ze jak sie dotyka roslinek to moga zalapac wirusa tytoniowego i nic sie nie da zrobic 

dzieki za kazda rade jest dla mnie mega cenna i na pewno wroce tutaj zeby to przeczytac kilka razy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy teraz masz się skupić na pH wody i światło ustawić dobrze a resztę na bieżąco będziesz się pytał 

Edytowane przez hubert2020

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, hubert2020 napisał:

@dziurawy nie otwiera się w nocy box nie zaburzaj im snu wszystko co robisz to w dzień jak lampa swieci daj sobie spokój z przesądzeniem głupi pomysł 

a widzisz na poradniku hempszopie pisze zeby przesadzac bo maja lepsze korzenie , moja mamuska tez tak robi z innym roslinami i kolega wyzej tez to samo napisal , ile roslin tyle metod bez kituu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy tutaj najlepsi growerzy nic nie przesadzają 

wejdz sobie na fotorelacje zakończone i sobie popatrz jak ludzie tutaj robią cuda 

Edytowane przez hubert2020

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, hubert2020 napisał:

@dziurawy teraz masz się skupić na pH wody i światło ustawić dobrze a resztę na bieżąco będziesz się pytał 

boje sie o to biezaco ? moze kogos nie byc moze ktos nie miec ochoty podpowiadac , roznie bywa dlatego szukam czytam pytam 

wlasnie jakie swtalo na wysiew ? wiem ze 18/6 i temp 20-25? 

kiedy mam otworzyc worek z co2? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, hubert2020 napisał:

@dziurawy tutaj najlepsi growerzy nic nie przesadzają 

wejdz sobie na fotorelacje zakończone i sobie popatrz jak ludzie tutaj robią cuda 

wiesz jakos tam nie wchodzilem , ale widze ze jest duzo duzo info bede czytal czytal czytal czytal na pewno czegos sie dowiem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy jak już ogr wszystko i zaczniesz to fotorelacje załóż jest tutaj taki dział i tam wrzucaj zdjęcia przez przeglądarkę Tor i kup sobie aparat zwykły i mikroskop x60 

Edytowane przez hubert2020

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, hubert2020 napisał:

@dziurawy temperatura w dzień 25 C wilgotność 70% a w nocy 20/21 C tutaj zawsze ktoś jest od rana do wieczora a roślina nie padnie od razu 

trzymam za slowo wszystko co wazne zapisuje w notesie 

1 minutę temu, hubert2020 napisał:

@dziurawy jak już ogr wszystko i zaczniesz to fotorelacje załóż jest tutaj taki dział i tam wrzucaj zdjęcia przez przeglądarkę Tor i kup sobie aparat zwykły i mikroskop x60 

jestem w nl wiec jebac to ? mikroskop tez juz zamowiony jubilerski mam tez kamerke taka jak gopro? sam telefon nie wystarczy do fotek ? 

jakie jeszcze info masz dla mnie przed rozpoczeciem ? 

musze zlozyc tak jak mowisz ten box przed rozpoczeciem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy wejdź sobie na stronę Royal queen i tam masz Harmonogram uprawy Jak wejdziesz nasiona feminizowane to na samym dole będziesz miał harmonogram uprawy i tam sobie zobacz Etap po etapie

Edytowane przez hubert2020

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, hubert2020 napisał:

@dziurawy wejdź sobie na stronę Royal queen i tam masz Harmonogram uprawy 

widzialem go , ale wiekszy jest na hempszop.pl a bede korzystal z obu tak samo zagladal tutaj poczytac popytac 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, hubert2020 napisał:

@dziurawy ja patrzyłem ma różne strony ale tutaj jest najlepiej 

juz niedlugo sie przekonamy :D:D jakie plony bedaaa uzywasz plastiku czy materialowych doniczek ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Bob drzewny napisał:

@dziurawy jak jesteś w NL to nie musisz się niczego bać, żadnych vpn ani przeglądarek anonimowych:classic_biggrin:

na spokojnie mama wezmie na klate wszystko heheheh :):) masz ustawiony box na podlodze ? czy na czyms stoi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Bob drzewny napisał:

@dziurawy u mnie na podłodze, choć jakby był na jakimś podwyższeniu to na pewno zaciągnie mniej syfu

tak zrobie albo ustawie na stoliku albo na czyms , a jak kielkujesz nasiona ? jaka metoda ? wacik ? do wody wrzucasz? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...