Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, hubert2020 napisał:

@dziurawy ja mam na styropianie 3 cm 

tak nisko ? w sumie moze masz lepsza izolacje pod podloga tutaj chyba zadnej nie ma , ja mam skrzynki 19 cm albo stolik 40 cm i bedzie git chyba mysle czy otwierac boxa dzis czy juz za pozno, czy moze pokoj przewietrzyc od szlugow 

11 minut temu, Bob drzewny napisał:

@dziurawy to akurat najłatwiejsze i poradniki u nas na forum działają, ja dawałem na watę mokrą i przykrywałem znowu watą i sprawdzałem co jakiś czas czy puścił już korzeń

mate grzewcza miales moze? juz blisko ziarenek a ja nie wiem ktora bedzie pierwszaa aby wypalilo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy  a jaka masz temp ogólnie ? W pomieszczeniu w którym będziesz chorował Styropian wystarczy po co więcej przeciwzmarszczkowy podstawki pod donicami a wody nie lejesz żeby wyciekają na podstawki 

Edytowane przez hubert2020

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, hubert2020 napisał:

@dziurawy  a jaka masz temp ogólnie ? W pomieszczeniu w którym będziesz chorował Styropian wystarczy po co więcej przeciwzmarszczkowy podstawki pod donicami a wody nie lejesz żeby wyciekają na podstawki 

ogolnie to mam jaka chce ? ale tak okolo 23 24 ? a chce miec wyzej bo mam czasem balkon otwarty i wieje po stopach i pewnie po roslinkach ? a moze juz nie bede otwieral ? ale pale szlugi? jedni mowia ze jebac to inni mowia ze zle , tyle co roslin tyle opinii ... tak tak na podstawki, kupione jada gdzies sobie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy ta mata to głupi pomysł jak masz taka temperaturę ja mam grzejnik 45w bo na tam gdzie mam box mam 20 C i muszę dobić do 25C ale na noc ma być 20C wiec Ty nie potrzebujesz maty żadnej 

a co palenia papierosów to pal na balkonie nie w pomieszczeniu tam gdzie są roslinki i styropian będzie dobrym rozwiązaniem w środku chodzi wiatrak mieszający ciagle 24 h wiec temp krąży i nie ma opcji ze zmarzną 

tak samo tutaj nie pisz wszystkiego gdzie masz  bo tez tutaj może być psiarnia która zbiera szczegóły rozmów zdjęcia tez tylko cykaj w środku co sie dziej nic więcej nie przedstawiaj sie nie mówi ile masz lat itp ostrożności nigdy dosyć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, hubert2020 napisał:

@dziurawy ta mata to głupi pomysł jak masz taka temperaturę ja mam grzejnik 45w bo na tam gdzie mam box mam 20 C i muszę dobić do 25C ale na noc ma być 20C wiec Ty nie potrzebujesz maty żadnej 

a co palenia papierosów to pal na balkonie nie w pomieszczeniu tam gdzie są roslinki i styropian będzie dobrym rozwiązaniem w środku chodzi wiatrak mieszający ciagle 24 h wiec temp krąży i nie ma opcji ze zmarzną 

tak samo tutaj nie pisz wszystkiego gdzie masz  bo tez tutaj może być psiarnia która zbiera szczegóły rozmów zdjęcia tez tylko cykaj w środku co sie dziej nic więcej nie przedstawiaj sie nie mówi ile masz lat itp ostrożności nigdy dosyć 

moze i glupi byla za free to wzialem ehehe 🙂 co do grzejnika tez mam ale przy oknach a tam tak wieje ze mozna cole chlodzic ,lepiej dmuchac na zimne ,co do podwyzszenia mam tylko podloge szybko sie kurzy, i nie chce zeby cos wlatywalo do srodka , ja tak na prawde mam kawalerke wiec nie mam za duzo miejsca , balkon jest mozna jarac , albo moze okap? ale ja jestem w holandii wiec wiesz 🙂 😄 bede mial maks 5 roslin albo tak jak ktos mowil maks 4 na tego boxa i nawet tutaj psy mi nic nie zrobia , wiec zero przypalu ,a i ja nigdy w necie nie mowie o sobie co poszlo w neta juz tam zostaje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu, wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie 😁

Znalazłem gościa który robi growboxy na wymiar, zdecyduje się na 100x50x160. Czy na taki rozmiar boxa wystarczy wentylator kanałowy 125mm? 

https://instalszop.pl/do/item/went_kanal_ml/Diagonalny-trojbiegowy-okragly-wentylator-kanalowy?gclid=Cj0KCQjw2v-gBhC1ARIsAOQdKY2le2sDJFBAUWb2IcYHCPCNhMkwUBBIZHggFggUdJgZjNxNA5WBTYYaAqhgEALw_wcB&subItem=ML125-300#sub-ML125-300

 

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, jaszkowski napisał:

mars hydro ts 2000

ona oświetli 90x90 na kwitnieniu

9 godzin temu, jaszkowski napisał:

1xts 1000

ta 80x80

9 godzin temu, jaszkowski napisał:

1x ts 600

ta zalecana powierzchnia 45x45 max 60x60, czyli dwie takie by były na Twój growbox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jaszkowski weź zacznij czytać opisy tych produktów a po drugie jesteś amatorem wiec ja bym się skupił na dwóch roślinkach a nie od razu tyle roślin jak nawet nie wiesz jak je podlewać może hale wynajmij i od razu 1000 krzaków co dzbany na tych forach się pojawiają nawet nie wie z czym to się je a od razu kupi lampy które są do dużych plant i będzie pisał codziennie jaka on ma lampe kupić 

Edytowane przez Czujny87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Grower

@Czujny87  pewnie jakis malolat ktory ma siano w glowie i mysli ze sprzet sie kupuje na pokaz ja to bym takim nie doradzal ludzie tutaj pisza co ma kupic a ten ciagle to samo wez moze jeszcze wyslij 10 innych lamp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, każdy kiedyś zaczynał i miał milion pytań. Ale warto najpierw samemu sprawdzić "czy przypadkiem nie jestem sam w stanie odpowiedzieć na pytanie? Czy nie ma może już odpowiedzi na forum prawie w każdym temacie?". Kto pyta nie błądzi wiadomo, ale największe zaangażowanie powinno być po stronie pytającego, nie po stronie pomocnych ludzi, którzy robią to za darmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bob drzewny każdy z nas był miał jakieś pytania ale ile można wałkować temat jeszcze typ jest totalnym amatorem to myśli ze jak posadzi 5 krzaków to wyciągnie z tego kg suchego palenia jak mu w połowie nie zdechną to będzie dobrze ale już się rwie żeby zakupić lampe na namiot 120/120 

i jeszcze jak jest takim głąbem na początku to co będzie Później codziennie będzie pisał jak ma podlewać ile ma nawozu dać i na dodatek ktoś mu powie to  on i tak będzie dalej pytał 

Edytowane przez Czujny87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...