Skocz do zawartości
WBB

4xDos Si Dos 33 Barney's Farm, 400W HPS

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Mr.Green napisał:

"najebać" się przy styropianie.. to już sztuka 😄

O wszystkim można powiedzieć że efekt by był mizerny.. wtedy nie warto nic robić 🙂 poki co to masz mizerny efekt z temperaturą w boxie 😛

Myślałem że ważne jest to żeby w boxie było fajnie.. a nie żeby się ładnie prezentował na pustym poddaszu 😄

Wkurwiłeś mnie 🙂

Brat chyba zatrybił, że coś trzeba działać i pisze, że ten grzejnik nam jest potrzebny 🙂 

Dobrze żeś mnie wkurwił to zaraz grzejnik będzie kupiony, a ja zamiast jebać się ze styropianem będę się opalał przy HPS i chmury puszczał 🙂

Najebać się znaczy nawkurwiać i to na poddaszu gdzie łbem o dach napierdzielasz.

Ostatnio miałem wyjebkę na puszki po browarach 0% jak próbowałem po kilku buchach wstać kości rozprostować 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem trzeba Cię pogonić żebyś ruszył dupkę 😄

Ja budowniczy jestem to bym Ci tam odjebal schron termo izolejszyn 😄 bez pierdolenia się 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaka moc tego grzejnika jak już?

Pisze tam tak:

45W rekomendowane na powierzchnię 0,8m2
80W rekomendowane na powierzchnię 1,2m2
135W rekomendowane na powierzchnię 2,4m2
240W rekomendowane na powierzchnię 3m2

Powierzchni mam 80x80 czyli 0,64m2 ale czy ten najmniejszy wystarczy?

image.thumb.png.005a705d2172dda62d270a6f1d86ff0e.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

80 watt.. w chuj prądu jak to ma chodzić non-stop lub często. 

Wolałbym styropian 😄

Skoro gosciu poleca większego gada.. to pewnie chuja działają.. ten mniejszy w sensie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Mr.Green napisał:

80 watt.. w chuj prądu jak to ma chodzić non-stop lub często

6 godzin na dobę by chodziło.

Już mam w koszyku ale chyba jednak zaczekamy na słońce.... a dzisiaj se futru zamiast grzejnika kupimy 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB  według mnie lepiej tego mniejszego, masz boxa na poddaszu nie gdzieś w garażu o ile kojarzę, to wątpię że aż tak by przekłamywali z wydajnością. Jak będzie za ciepło to zamontujesz po prostu bliżej wyciągu, a jak za zimno to bliżej rośliny

Swoją drogą ogarnij sobie wyszukiwarkę TOR, google chrome incognito ch00ja warte jest

Edytowane przez Bob drzewny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Bob drzewny napisał:

Swoją drogą ogarnij sobie wyszukiwarkę TOR, google chrome incognito ch00ja warte jest

To był screen z pracy. Ze skrótu klawiszowego przeskakuje na drugi ekran a tam dziwki, narkotyki itp 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBBja mam 45 w 60/60 i chodzi od czasu do czasu ale ja potrzebowałem dobić ok 4 C i termostat elektryczny i daje radę 

Edytowane przez hubert2020

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde chyba szlag trafił jedno ziarnko od Barneya. Na moje oko to wygląda już na zgnite... półtora tygodnia w easyplug. 

Do tych 3 sezonów jak dorzucę jednego automata to nie będzie jakiś później problem? Ładować go też do donicy 10L czy może do 5L?

Jakaś chociaż pierwsza fota 

16800234197911516898144168413631.thumb.jpg.4745a4fe3f078f4187704c767b448949.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale teraz patrzę, że mam chyba jeszcze 2 sezony? Nic tu nie pisze, że Auto a w gratisie przyszło... 

A myślałem dać tego z lewej też od Barneya.

1680024175518213886221960871759.thumb.jpg.863ccaf7971d3fd7aa05a08d633e82d6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB Kushe to sezony 🙂 wszystkie różowe od RQS to sezony. Automaty są w zielonych opakowaniach. 

Wrzucaj tego Kusha od RQS bo automat z sezonami to bez sensu.. ?? Nie wiem co ten @Bob drzewny wygaduje że to normalnie 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe 🙂

Pierwszy raz mam w rękach takie nasiona z Holandii. Najbardziej byłem pod wrażeniem opakowań do tych nasion 🙂

Wrzucę do wody i jak za 2 dni ten niby zgnity wyjdzie to będzie 5 do obrobienia 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green  czemu w sumie nie mógłby teraz wrzucić do nich jednego auto, przełączyłby fotoperiody mniej więcej w tym samym czasie co auto by zakwitło. Jak szczyty będą niżej od tych foto, to auto będzie się po prostu wyciągał i się zrówna +/-, po prostu nie mógłby aż tak glebować tego auto, bo go reszta przysłoni. Wiadomo że wtedy auto będzie w plecy jak 10 dni krócej będzie rósł, ale jakby sezona wrzucił, to przecież by było tak samo

Edytowane przez Bob drzewny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green  jeżeli ma sezona to na peeewno lepiej go wrzucić, jedynie myślałem że ma perspektywę, żeby wrzucić automata albo nie wrzucać nic :classic_biggrin:

A co do kwitnięcia jak oglądałem wykład, to jak na razie żadne badania nie wskazują na to, że 12/12, 16/8, 20/4 jest lepsze, wszystko sprowadza się do DLI, czyli dziennego przyjętego światła przez roślinę i np jeżeli mamy słabe lampy, to najlepiej wydłużyć czas świecenia, a jak za mocne to możemy sobie skracać stosunek świecenia do ciemni. Oczywiście im mocniejsze chwilowe światło, to musimy zadbać bardziej o resztę warunków wiadomo, bo roślina zwyczajnie się przegrzeje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...