Skocz do zawartości
cieemany

Niedobory ?

Rekomendowane odpowiedzi

 

Siemka 

Podpowie ktoś czego za mało czego za dużo? 

Automaty dzień 47

Ts1000 40cm od szczytów 75%mocy 

Ziemia terra profesjonal 

Wentylator wyciągający 100h3m i wprowadzając otworzone pasywne 

Mieszający 15w

Podlewane pH 6.4-6.6 

Zdjęcia bez czerwonego zygzaka 

Tydzień temu podlane big bud 0.5ml na1l wody później sama woda i dwa dni temu calmag od biobizz 0.5ml I big bud 0.5ml na 1lwody 

Zdjęcia z czerwonymi czymś. Inna panna . 

Dwa dni temu calmag od biobizz 0.5ml I big bud 0.5ml na 1l wody. 

Żadnych odżywek z azotem nie dostawały od jakiś dwóch tygodni może troszkę więcej bo były czarne jak diabeł.

20230311_154239.jpg

20230311_154226.jpg

20230311_154317.jpg

20230311_154328.jpg

20230311_154340.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Azot się kończy, pk, i wapń albo magnez te plamki takie. Ja bym lał więcej tego calmagu przynajmniej z 1ml albo nawet i 2ml teraz wlał, bo ten calmag ogólnie to lałem nawet 3 i 4 i nic złego się nie działo bo on jest słaby po prostu.

Ja mam taką rozkmine teraz że zaczyna żreć azot od góry jeśli nie ma wystarczającej ilości calmagu. Ale nie wiem ile w tym prawdy. 

Jakiegoś blooma bym zarzucił co ma w sobie odrobinę też azotu. I tego calmagu z 2ml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Growerseed mam trzypack od An ' bloom,grow,micro' cos z tego bedzie dobre dla tej co zjada sie od gory ? Ewentualnie calmag od An 

tej drugiej na razie odpuszcze' co ma plamki na liscisch ' z calmag bo wczoraj dostała te 0.5 jak nie pomoże to dorzucę z 1ml na 1lwody 

Pk13/14 canna też się znajdzie . 

Edytowane przez cieemany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...