Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się że dobrze jakbyś dał jej się teraz odbić w górę, czyli nie może mieć za dużo światła, bo się będzie krzaczyć i Twoja roślina będzie miała 20 cm wysokości przed ścinką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kubax1230 

Kup tripack od biobizza do tego calmag i pk13/14. Teraz zacznie rosnąć jak pojebana wiec pewnie wyskoczą ci jakies niedobory. Swiatlo 18/6 na auto się nie zmienia na 12/12, a no i zerkaj tam do niej czy tych szczytów żaden liść ci nie przysłania 

Co do oświetlenia jakie masz te żarówki teraz? Ile wat, ile lumenów i jaka barwa światła? 

I ile tych zarowek teraz masz?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz na boxa 40x40 8000 lumenów, na flo najlepiej 2700-3000K ale słyszałem ze 4000K tez tam ktoś miał i jakos szło, nie wiem jak połączysz zarowki i cfl, ogarnij sobie zarowki 2700K i oblicz ile ich potrzeba żeby uzyskać 8000lm, spójrz sobie na moja fotorelacje tam robiłem żyrandol z 6 zarowek 2700K wlasnie na boxa 40x40, może ci jakos pomoze. Sam mam wrzucona jedna 4000K teraz, a flo tuż za rogiem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Kubax1230 napisał:

image.thumb.png.487cd337f84d9b933f268ead876d3985.png

image.thumb.png.e84bd3e3de978a61b87263bb0fe6e7b3.png

dzień 40 coś się zaczyna ale tylko na głównym szczycie czemu?

Bo jak już sam wspomniałeś, jest to główny szczyt, na którym skupiona jest roślina. Za 2 dni na reszcie też już będą włoski. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...