Skocz do zawartości
nebularider

Gorilla Cookies Auto Fast Buds pierwsza uprawa

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień 31 od gleby podlewana tylko Terra Vega + CalMag czy to wystarczy na ten etap?  Z tego co widzę roślina zaczyna powoli wchodzić w fazę kwitnienia od kiedy powinienem zmienić odżywki na kwitnienie? Czy polecacie robić trimming liści żeby więcej światła docierało do łodyg? Na zagranicznych forach przeczytałem, że z reguły robią to dwa razy do 45 dnia mniej więcej i nie wiem czy ścinać często żeby tego światła szło jak najwięcej czy dać jej rosnąć naturalnie. Będę aktualizował

PS. Trening LST chyba trochę nieudany ale to moja pierwsza uprawa 
 

IMG_2126.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, nebularider napisał:

Dzień 31 od gleby podlewana tylko Terra Vega + CalMag czy to wystarczy na ten etap? 

tak

1 godzinę temu, nebularider napisał:

Z tego co widzę roślina zaczyna powoli wchodzić w fazę kwitnienia od kiedy powinienem zmienić odżywki na kwitnienie?

jak się jakieś topy pojawią 

1 godzinę temu, nebularider napisał:

Czy polecacie robić trimming liści żeby więcej światła docierało do łodyg?

jak jest dużo liści to tak, a w Twoim przypadku to naginanie wystarczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 36 od gleby

W piątek poszedł już nawóz na kwitnienie pierwszy raz ale nadal leje calmag i terra vega. Roślinka strasznie urosła przez te 5 dni i nadrobiła wzrostem do Sweet Gelato które rośnie z nią równocześnie. Co prawda Gorilla Cookies genetycznie będzie większa ale nie sądziłem że teraz tak wystrzeli. To moja pierwsza uprawa więc też chyba troche nie wyszedł mi trening LST i przez to obawiam się o jej wysokość na przyszłość. Załączam zdjęcia. 

PS. Gorilla Cookies to ta z tyłu.

 IMG_2180.thumb.jpg.c905b7711c6460eb87e65233339014d0.jpg

IMG_2188.thumb.jpg.e13377c04465877e94180e3515b955a5.jpg

IMG_2184.thumb.jpg.df7c8b22fb4c680eca038c30c6f2a921.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 52. 

Musiałem trochę ją wygiąć bo ciągnęła się aż by boxa zabrakło (140cm) 

Pytanie do bardziej doświadczonych jak dla was to wygląda? Jakieś porady? Coś z tego będzie? 

gc3.thumb.jpg.776daf7c1a5ab677c6f98eb005b4de94.jpggc2.thumb.jpg.1df343be532595da07980ec11f8b2035.jpggc1.thumb.jpg.f31df798ef90a47f9074b385521476e1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...