Skocz do zawartości
TheNotoriousOfWeed

Pomocy!!! złamana łodyga po lst

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, robiac lst nie zauwazylem ze zrobilem jej cos takiego… czy ona z tego wyjdzie jak myslicie???

9B4BA3D8-D5DD-48DB-B297-27B54705FD8C.jpeg

26C75E58-96AB-491D-837A-759104B378D3.jpeg

Lat bylo poprawiane chyba 2 dni temu 

Jak na razie zrobilem tak bo nie mam nawet tasmy 

A19B8258-4529-4D74-AF1A-6E6447124176.jpeg

44F10BF8-3425-4890-A4A6-C5E29214D0EA.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogarnij cokolwiek żeby je ze sobą skleić tak jak były pierwotnie, już lepsza taśma klejąca niż po prostu zostawić, bo wtedy wiatrak mieszający jak będzie pluł ciągle powietrzem w taką ranę to jej nie pomoże. No a wiadomo że sama się nie dźwignie i nie sklei. To że późno zauważyłeś niestety nie działa na korzyść:/

Edytowane przez Bob drzewny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze że 2 dni minęły i się mogły trochę zasklepić te rany, jak zobaczysz że są suche to ja bym spróbował "zranić" te końcówki jeszcze raz żeby się mogły zrosnąć, ale ja akurat mało wiem to mogę się tylko domyślać, czy by pomogło:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy kurcze gdyby przytrzymał to taki super cropping by siadł że hej. 

@TheNotoriousOfWeed każdy zna to pierwsze uczucie gdy połamie gałąź, ale za drugim razem to człowiek się nawet cieszy, byleby szybko zareagować, zabezpieczyć czym się da, byleby nie była to żyłka lub cieniutki drut. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@mirecki Tylko, że mu supercroping na tym etapie nie jest potrzebny, to niepowodzenie w gięciu rośliny na mokrej ziemi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@mirecki  Jasne, tam wszystko będzie dobrze, po prostu błąd w sztuce, jaki się nie zemści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mirecki czyli jesli ten szczyt juz byl taki wiotki i liscie opadly kompletnie w dol to ona ma szanse sie jeszcze pozbierac? Mi sie wydawalo ze obumiera wiec odcialem i wlozylem do wody z root juice. Jak na razie jakos sie trzyma aczkolwiek wydaje mi sie ze i tak zwiednie za chwile i nie zdazy puscic korzeni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...