Skocz do zawartości
MłodyGrover

Pytania i problemy (;

Rekomendowane odpowiedzi

1 Czy sklep ,,T*****,, jest dobry? Ktoś kupował i może się wypowiedzieć?

2 Nie mogę wykiełkować konopi siewnej  inaczej konopi włóknistej. Muszę się nauczyć na tańszej aby potem nie zmarnować hajsu. Wie ktoś w czym popełniam bląd. Wszystko robiłem jak w poradnikach. Może oprócz temperatury. Co do nasion to czekam już 5 dni.

3 W jakich lasach są fotopłapki i jak ich uniknąć? Bo z tego co wiem w prywatnych lasach nie ma fotopłapek. Nie chce zrobić spota przed kamerą...miałbym wieczną schizę

 

Proszę o dobre rady i odpowiedzi

@Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MłodyGrover ja tak zrobiłem ze wodę wziąłem z kranu stała 24 h żeby chlor odparował po czym wrzuciłem nasiona na 12 h nasiona powinny opaść na dno jeśli nie opadną to trzeba im pomoc po paru godzinach mi jedno opadło po godz a dwa po 7 godz później jak minęło 12 h to wyłożyłem sobie w małej misce waciki które były nawilżone pare warstw położyłem nasiona i przykryłem wacikami które tez są nawilżone przykryłem plastikowym pojemnikiem tak by powietrze dochodziło tez i w ciemnym miejscu temp pokojowa czyli 22 24 C  jeszcze czytałem ze niektóre nasiona potrafią po 2 tyg wykiełkować 

@MłodyGrover To Ty chcesz w lesie posiać ?

Edytowane przez hubert2020

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MłodyGrover może tez tak być ze nasiona jakieś trefne 

co do lasu to nie wiem czy coś wyrośnie bo potrzeba dużo słońca a w lesie będzie ograniczony dostęp lepiej na jakiś polach 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@MłodyGrover

Ad 1. Lepiej nie zamawiaj , jak już to pojedź osobiście, byłem w tym sklepie może być, w tym samym budynku jest też growshop.

Ad2. Nasiona mogą być stare, jak są dobre pestki to 12 h do wody i potem na ręcznik papierowy mokry , przykryć i czekać. Kiełek może wychodzić do 2 tygodni, ale zwykle wychodzi do 72 h.

Ad 3. Nie odpowiem ci na pytanie, co do fotopułapek, musisz iść w dane miejsce przed sadzeniem i wybadać teren.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak planujesz małe zakupy, to najlepiej podjedź samochodem z 500m od sklepu i przejdź się na nogach resztę drogi, czapka złodziejka na głowę i przed siebie:D Niby głupie, ale im więcej ostrożności tym lepiej:) I niech ręka boża broni żeby zamawiać na własne dane cokolwiek, 1 na 100 złapią właśnie przez to 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...