Skocz do zawartości
OutGroow

Produkty na outdoor

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie produkty w przystępnej cenie polecacie na outdoor najprawdopodobniej w doniczce?

Mam na myśli wszystko glebe, nawozy itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@OutGroow glebe możesz uniwersalną, spraw sobie dolomit do zabezpieczenia ph i azofoske w granulacie na wzrost, na kwitnienie też można trochę dawać, na ślimiaki też kup granulki bo w początkowej fazie jak roślinka jest mała może zostać zjedzona, na większą zwierzynę też coś możesz sobie kupić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ślimaki ja używam od samego mojego początku snackol, nigdy mnie nie zwiódł. Inni korzystają również z puszek z piwem w środku i też sobie chwalą, ale to niech ktoś się wypowie kto korzystał bo ja jeszcze nie próbowałem . Na zwierzynę polecam hukinol- trochę drogi ale jebie na chuja. Koniecznie rękawiczki np. lateksowe, bo jak chociaż pół kropli spadnie Ci na skórę, to jesteś w czarne piździe. Ale i tu dam Ci patent - mięta, narwij mięty trochę i wcieraj w skórę, potrzyj przez ok 1-2 minuty, potwierdzone info 😃 no i oprócz tego co inni pisali pomyślałbym o czymś na pleche, wiadomo że z pogoda na out nie wygrasz za chuja, sam przegrałem planta bo na finiszu non stop deszcz. Ale trzeba być przygotowanym na wilgotne noce więc oprysk left coat albo canna cure, dodatkowo możesz do tego dodać pk, które również się przyda i jakiś zwykły na bloom. Tyle Ci wystarczy na pierwszy raz, jak ogarniesz to zaczniesz w tedy robić ciekawe testy co w przyszłości będzie skutkowało łatwością i ciągłymi nowościami. Pozdro 💪 

Edytowane przez mirecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...