Skocz do zawartości
Katastrofedens

Sezony 1m2 Lumatek ATTIS 300w PRO

Rekomendowane odpowiedzi

@Mr.Green  ale ja ich naprawdę nie lubię i rzadko  biorę leki 🤷‍♂️  chcesz mogę ci oddać 2 pudełka leza sobie nie otwarte 🤷‍♂️ 😁  a resztę recept mam nie wykupione 😄 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Katastrofedens napisał:

@vego1989  @hubert2020  No wszytko ładnie pięknie a jak to wyglada z wyjazdem za granice z takim paleniem albo jak to w de wyglada ? 🙄🤣

Można wywieźć za granicę, tylko Papier trzeba wyrobić, nie ma z tym problemu, wsiadasz w samolot z towarem i lecisz. Opoakowanie musi być oryginalnie zamknięte, nie może być otwarte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Mr.Green napisał:

@vego1989 jedno opakowanie ? 😄 czy można więcej opakowań 😄

W Polsce palenie droższe jak na zachodzie :2guns:

O cenach nie będziemy rozmawiać bo to dramat. Myślę,że możesz więcej niż jedno opakowanie, możesz się leczyć w Polsce a np. Pracować w DE. Wystarczy zrobić papiery w GIF 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje waszych pomysłów 😄

Irystuje mnie pomału praca mojego wentylatora a dokładnie praca silnika 🙄 
Nie słychać pędu powietrza idealnie się do tego sprawdził tłumik i przewód izolowany 😄 wentylator chdodzi narazie na 40% poniżej tej wartości słuchać tylko delikatnie buczenie ale ze względu na flo i zbijanie wilgoci trzeba go podkręcić. I o to moje pytanie co jeszcze mogę zrobić by to zniwelować 😁

wentylator jest obłożony 7cm mata wygłuszającą z każdej strony powieszony w kartonie pod sufitem boxa.   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Katastrofedens wentylator jedynie jak możesz wygłuszyć, to zamknąć go w jakimś wygłuszonym pudełku, ale strzelam że słyszysz hałas nie z boxa, tylko dochodzący z rury wylotowej. Na chama mógłbyś zrobić tak, żeby rura wylotowa rozbijała dźwięk na jakimś tłumiącym materiale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz w linii prostej połączony filtr z wentylem? Każde zakrzywienia rury generują rozbijanie powietrza na ściankach rury, przez co tworzy się "szum". Sprawdź też dokładnie czy nie zasysa Ci lewego powietrza na łączeniach, bo to jest najgłośniejsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bob drzewny chłopie może 10cm od wentyaltor filtr wisi i na równym poziomie 😅 on jest oblekojny 3 warstwy taśmy 😂 rura potem ten worek foliowy co jest w środku na to ta osoloną srebrna i JeszcE skręcone   wszytko obejmą 😂 problem jest tylko przed wiec co lepiej kupić 

wentyaltor mieszający 2 i zostawić moc na 40% czy tłumik kolejny zamontować przed wentylatorem ale bez nowego mieszającego ?😂

Edytowane przez Katastrofedens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Katastrofedens najlepiej to box wywal gdzieś gdzie nie będziesz go słyszał heh śmieszki oczywiście 

 trzymasz w sypialni ten box czy słyszą ludzie którzy nie powinni ? 

Edytowane przez hubert2020

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hubert2020  w sypialni stoją 2 o tym małym to nawet nie wiem ze istnieje 😂  cichutki ze nawet pies ma wyjabne 😂 a ten duży to tak ciężko ogarnąć hałas, a czy słyszą to raczej nie ja dla siebie chce to zrobić by był cichutki   🙄

Edytowane przez Katastrofedens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hubert2020  50x50 stoi i nawet uwagi nie  zwracasz a 1m2 hałasuje a tak bym go traktował jak szafę 😄 a w dużym  jest wentylator prima klima pk125tc do tego tłumik za wentylatorem i przewód izolowany 🤷‍♂️  zastanaiwam się nad tłumikiem ale strasznie mały wybór maja 🤷‍♂️ w Polsce k wiele większy 😆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hubert2020 myśle ze tak tylko muszę znaleść rozwiązanie 😄

Indukcji dzień 5 panie narazie się jeszcze nie określiły 🙄 zdjęcie robione po podlaniu 😉 żadnych Włochów jeszcze nie widać 🤷‍♂️

EBC83D78-DCF4-42FE-879C-DEB3C520D640.jpeg

9345D672-24FE-40BE-9932-79E5CB9A5C7A.jpeg

5FFAEC47-0E6D-49B4-9997-40932F148097.jpeg

8F6BECE3-3229-4BAB-92C8-FE8F30EA6CB1.jpeg

Edytowane przez Katastrofedens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile ci suchego wyjdzie mój rekord z takiej powierzchni i 2×hps 250  4 rośliny  w źrmi rosły to było 570g suchego 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...