Skocz do zawartości
Katastrofedens

Sezony 1m2 Lumatek ATTIS 300w PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko wylatujemy z ostatnim up na wegu 🍾

Lemon Skunk dzień 32, 31, 32

Biscotti Mintz dzień 34, 34, 34

Runtz Muffin dzień 34, 33, 34

Teraz 2 małe donice 

Critical dzień 30, 30

 

Panie maja niewielka różnice  w dniach ale po takim wegu chyba nie widać zbytnio różnicy 😄

Panie dzisiaj dostaną na koniec dnia oprysk z boom boom spray 🙂

jak widać z lekka się podniosły po ostatnim fryzjerze i LST 🍀 

Temperatura  20-24

Wilgotność 60-80 skacze strasznie chodzi wyciąg mocniej już pochłaniacz wilgoci który dupy nie urywa i wstawiłem taki mały na saszetki coś tam  zawsze pomoże 🙄

09F8885F-DDB8-4339-894F-D930E244AD64.jpeg

39E85630-522C-4C99-9BDC-D3BA69F7F331.jpeg

AD5A6421-0CD9-4ACE-B6CB-09135CCE4825.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwisz się pan, że za dużo wilgoci jak tam cała szklarnia zasiana :classic_biggrin: Możesz podbić lekko temp, wtedy wilgoć będzie szybciej znikać z boxa, bo jednak na tym etapie to większość wilgoci Ci generuje sama gleba, a nie liście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bob drzewny wiem właśnie a pod ledem ciężko paruje 🤣 próbuje coś z tym zrobić ale jak narazie z marnym skutkiem 🤣 liczę ze w końcu zrobi się ciepło na dowrzu i wtedy sama wilgoć zacznie znikać 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green  Tak wszedzie chodzą, dzwi otwierane by powietrze się mieszało i raz lub 2 dziennie takie wierzenie porządne wszytkie okna otwarte 10-20 minut Max i zamykam a tak jak ciepło to uchylam 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Bob drzewny napisał:

Dziwisz się pan, że za dużo wilgoci jak tam cała szklarnia zasiana :classic_biggrin: Możesz podbić lekko temp, wtedy wilgoć będzie szybciej znikać z boxa, bo jednak na tym etapie to większość wilgoci Ci generuje sama gleba, a nie liście

Im wyższa temperatura tym większa transpiracja bo rośliny się chłodzą. Najważniejsze jest vpd w tym całym zamieszaniu z klimatem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany szybkie pytanie do jak panie miały ciemnię w ciągu swojego dnia 2h to raczej nic się nie powinno stać ?😅 nie wiem co się odwaliło jak byłem w robocie ale cały przedłużacz się wyłączył 😂 mam nalejkna taśmę na to siwatelko i jakim cudem poszło w 2 stronę 🙄 musieli wczoraj jak zmieniałem siwatlo coś tam ruszyć widocznie 🙄🙄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bob drzewny  ja nawet tego nie  chciałem  wchodzę i mówię kuzwa żadnego szumu delikatnie nie  słychać coś jest nie  tak 😂 teraz wszytko chodzi jak powinno 🍀  i to w pierwszym dniu indukcji 🙄

Post informacyjny

1 dzień indukcji 😅

386D693D-79FC-47A3-92AB-04F171D605E2.jpeg

59780F39-040D-4999-B232-3DA35A79988C.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Katastrofedens napisał:

Pany szybkie pytanie do jak panie miały ciemnię w ciągu swojego dnia 2h to raczej nic się nie powinno stać ?😅 nie wiem co się odwaliło jak byłem w robocie ale cały przedłużacz się wyłączył 😂 mam nalejkna taśmę na to siwatelko i jakim cudem poszło w 2 stronę 🙄 musieli wczoraj jak zmieniałem siwatlo coś tam ruszyć widocznie 🙄🙄

Nic im nie będzie. Spokojna twoja rozczochrana 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Katastrofedens bardziej bym się martwił o te białe plamy na liściach

Ty masz tam jakąś siatkę??? Jak tak to ja zdejmij i po indukcji załóż. One ci się do mniej więcej do 2-3 tygodnia będą wyciągać. 

Edytowane przez Truman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Truman To jest  nalot od kamienia  w wodzie wczoraj dostały oprysk wieczorem  i tak zostało 🙂 musiał bym woda spryskać by je umyło trochę 🙈 

@Truman nie ma żadnej siatki i nie będę zakładał  nie lubię😁 one są tylko na tych sznurkach jak masz na zdjęciu wcześniej 🙂 

chyba ze automatyczny system  nawadniania i wtedy siatka to tak 🙂 

Edytowane przez Katastrofedens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Katastrofedens

Rozumiem, ja takie rzeczy wilgotną szmatką przecieram. 

Jaki jest plan na flo w sensie jak je będzie karmić, jak będziesz na podpierać jak palki grube urosną? Ile masz cm lampę od szczytów i na jaką moc? Będziesz zwiększać moc stopniowo czy od razu walisz full power? 

Najbardziej mnie ciekawi co z tego lemona franco wyrośnie. 

Następna uprawę będę brał od nich Velvet moon, tak mi się podoba z wyglądu, że głowa mała a poza tym kings Juice kush 

Edytowane przez Truman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro tak zrobię mama więcej czasu 🙂 herbatka pk 5-8 od biotabsa i cal mag 🙂 mam jeszcze bacterex orgatrex i jutro zostaną tym podlane 🙂  są tabsy jeszcse ale dostały 1 wiec najwyżej jak będzie trzeba to podsypie rozkruszonym i woda podleje a co do podpierani zobaczymy jak będzie trzeba coś się ogarnie 😁
lamla 75% mocy i 65 cm nad szczytami  i w 2lub 3 tyg flo zwiększę na 100% p

Edytowane przez Katastrofedens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Truman tak te pestki Lemon skunk od od strain  hunters 🙄

a lemon  francos Cheas nie wykiełkował i był od GHS 😁 miałem kiedyś spoko palenie ale były jakieś genowo zjebane 2 z 3 nie wykiełkowały a jedna była mizerna strasznie 🤷‍♂️ wolno  rosły słabo puchły bardzo niska była 🤷‍♂️

@Mr.Green  A ty co tak po kryjomu ? spizgany pewnie w 4 dupy 🤣🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...