Skocz do zawartości
Katastrofedens

Sezony 1m2 Lumatek ATTIS 300w PRO

Rekomendowane odpowiedzi

@Rzeźnik Niczego nie odbieram jako atak.. bo czego i na co atak 😄

Napisałem na wstępie że mnie ta wypowiedź rozbawiła 😛 wiec czytajmy że zrozumieniem a nie to co chcemy wyczytać 😉

Co do jabłek to jem każde. Nie jestem wybredny 😄

Co do samochodu to dla mnie jeden chuj czy to merc czy nawet rower.. dla mnie ważne gdzie jadę i z kim. 

" Przyszedłem na świat nagi i odejdę z niego z niczym " 

Co do kwadratu.. mieszkałem w willi z basenem i byłem bezdomny..  

Co do zdjęć które wstawiles.. 😄 serio.. ? 

Co ma piernik do wiatraka.. ? 

Wydaję mi się że @ZielonyTabaluga w dość prosty sposób wyjaśnił twoją ideę porównania czegoś czego porównywać się nie powinno 😉

W dniu 14/03/2023 o 07:43, ZielonyTabaluga napisał:

@Rzeźnik Ale co Ty w ogóle porównujesz. XD Pestki te same? Warunki te same? Geny te same? Nawozy te same? Wysokość światła ta sama? 

Dodalbym jeszcze kilka czynników ale po co 🙂

Pokój brachu :rollit:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green obraziłeś się, bo pomyślałeś o swoich wiechciach z ostatniej uprawy, dlatego próbowałeś i nadal próbujesz mnie zdyskredytować, nieudolnie zresztą. To żenujące, że ja w ogóle muszę tłumaczyć takie oczywiste rzeczy XD

PS: kupiłem dzisiaj dom, niedługo kolejna fotorelacja 🙂

Edytowane przez Rzeźnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rzeźnik wmawiaj sobie co chcesz człowiek 🙂 😄 ale nie przychodz z tym do mnie. Te moje coś tam coś tam co napisałeś mi w niczym nie przeszkadzają. Za każdym grow wynik kręci się w tej samej liczbie. Czy sadze mniej czy więcej i czy liści jest w chuj czy jeden.. to wynik i tak się nie zmienia. 

Nic nie próbuje.. bo zdyskredytowałes się sam próbując porównać coś czego się porównać nie da.. 

Samo porównanie uprawy na nawozach mineralnych do nawozów organicznych jest już dość rozkalibrowane.. 

O reszcie nie wspominając.. 😛

 

 

 

 

@ZielonyTabaluga że robisz eksperyment, a definicja eksperymentu jest inna, zadałem Ci pytanie, a Ty wkładasz mi w usta nie moje słowa. Napisałem to bez emocji, aż przykro patrzeć, że szukasz jadu, zamiast pokornie się poprawić. Pokorne ciele dwie matki ssie, pamiętaj

"hejt"... Już nie można nic powiedzieć, bo płatki śniegu są takie wrażliwe... I zaraz dopowiadają sobie historię

Brakuje mi tu porównania, a Ty nie masz do czego porównywać, bo nie masz bazy, dwóch namiotów, tych samych źródeł światła, nawozów i 2 różnych ziem (z nawozami i bez), więc eksperyment nim w rzeczy samej NIE JEST, bo nie sprawdzisz tak nic. Wystarczy, że teraz pójdzie Ci lepiej niż poprzednio i będziesz zachwalał start w jałowym medium, co jest bzdurą, bo nie masz porównania. Czekam na merytoryczną odpowiedź, a nie użalanie się nad sobą

Sam piszesz o porównaniach pouczając kogoś.. a potem sam nie trzymasz się swoich kryteriów i porownujesz dwóch typów uprawiających na innych parametrach i w innym wymiarze

To jakieś wariactwo jest 😄

Jak dla mnie możesz kupić Tadżmahal 😄 miłego i powodzenia życzę :bongrip:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę z tymi wywodami idźcie sobie gdzieś indziej a nie zaśmiecacie fotorelacje, ktoś to później przegląda i czyta te wypociny. Widzę że tu takie ala przedszkole jest 🤦‍♂️

Pozdrawiam hydro maniak 💦

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas na kolejny up 😋

mamy dzień 22 panie ładnie rosną w niektórych widać już korzenie u spodu doniczki 🙂 dzisiaj zostały tez podlaskiemu poprawione LST 🙂  tylko Lemon Skunk 2 szt na samym dole pk lewej stoenie jakieś takie mniejsze niż wszytkie ale zdrowe 🙂 

Niedługo będzie czas przełączyć ciagle myśle kiedy by w miarę czasowo się wyrobić, wolał bym je potrzymać jeszcze   2 tyg  ale niestety jak wspominałem czasowo się nie wyrobie 🥺 może innym razem uda się dłuższego Wega zrobić 🤷‍♂️

7AFC2E37-E778-4AFA-B061-FDFF9527C39B.jpeg

A300A407-9BAA-4E56-8B67-575C9A4D2A86.jpeg

45883717-E93F-4F11-BECC-D93561F29F65.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bob drzewny  no trochę za wcześnie by było ale czas mnie goni wiec ile by nie było to i  tak bym był zadowolony 😂 a napewno nie wykorzystam całego potencjału boxa z tego powodu jestem zły ale nic nie zrobię 🤷‍♂️

jak będzie miejsce to i wepcham  jeszcze 4 szt te z małego boxa ale to zobaczymy jakie będą po indukcji 🤣 będą mniejsZe to się coś podstawi pod donice i do przodu 😂

I mam do was pytanie jeszcze dać im po połowie  tabsa  jak przełączę czy poczekać do 1 tyg indukcji ?😅 nie chce przeładować azotem potem nie mieć problemów 🙂  lisice są dosyć ciemne jak na ten moment 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mamy dzień 30 Biscotti Mintz i Runtz Muffin  a Lemon  dzień 28

Zawiesiłem już filtry dawało nieziemsko taka zielenina a jak a jak każdy wie na zbyt intensywny zapach nie można sobie pozwolić 🙂

Panie dostały dzisiaj wody z calmagiem zrobiłem ostatnie LST przed zmiana światła, dam im pare dni by się podniosły i odrosty wystrzeliły  do  góry 🍀🍾 dostały solidnego fryzjera by to wszystko odsłonić mam nadzieje ze nie przesadziłem 🙄 wleciał pochłaniacz  wilgoci ustawiony narazie na 65%  nie chce zapachac filtra 😅 a tyle im wystarczy 🙂 

Wcześniej  miały 25 stopni i 80% w dzień a w nocy 91-93% robiły już się mokre plamy na liściach wiec stwierdziłem tak być nie będzie nawet ziemia nie chciała w miarę schnac 😄 

teraz warunki 24-25 stopni wilgotność 65-75% jest git lecim dalej 😁🍀 

73FCC1B5-165D-4166-BC06-F39B065FB665.jpeg

F9EBDBDA-EECD-437B-95F0-6093273295C5.jpeg

33EDBDBF-6AE9-4D0B-9497-D66A2E3DBC2D.jpeg

3798C6BF-02D2-4AD0-B5DB-AAF3664987D9.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta po prawej u góry Runtz Muffin @Mr.Green ona najlepiej idzie z nich wszystkich idealna na matkę i na pobranie klonów 🙈🍀 tak się krzyczy i tak zapierdziela jak szalona 😁

Na to liczę ze będzie gęsto i tak już przeginam z czasem na Wega ale chuj tam raz się żyje 😂  i tak chyba dłużej niż 35-36 dni nie będę trzymał 🙂  z Wega będę zadowolony zobaczymy jak flo jeszcze i ile będą na indukcji 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po wczorajszym zabiegu prezentują się tak 🍀😄 niektóre powstawały bardziej ale to nic ważne ze jest wszytko niżej osłonięte i nic nie przysłaniają :yummy:

263866D0-AF46-4965-846D-E3ADCC4D4EDB.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...