Skocz do zawartości
Katastrofedens

Sezony 1m2 Lumatek ATTIS 300w PRO

Rekomendowane odpowiedzi

@Katastrofedens @Bob drzewny ja przez 10 lat jeździłem po jaraniu dla mnie to nie robiło różnicy już w takie uzależnienie wpadłem ze od rana już zbuchany do wieczora teraz w ogóle nie pale z dwa lata bo chciałem fresha zrobić bo mnie irytowało to ze na osiedlu był chłam a znów medyczna tyle mnie kosztowała ze z 2 tys miesięcznie teraz powiedziałem sobie dopóki swojego nie zrobię to nie pale 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hubert2020  jeździ się zajebiscie po buchu ale nie ma co przeginać 🤷‍♂️ lepiej dojechać bezpiecznie wtedy zapalić 🍀 a na jakie schorzenie miales ta medyczna ? Zastaniam się czy coś nie robić w tym kierunku 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Katastrofedens No co Ty wystarczy wejść na stronę medycznamarihuana.pl po czym zapłacić za wizytę online 119 zł wpisujesz swoje dane pesel ja miałem niby na bezsenność i brak apetytu bo musi być jakiś powód i 15 min i masz na emeil receptę oraz na profilu epacjent i SMS przychodzi ci kod do wykupienia recepty 75% osób leczonych niby to zwykli palacze jak my a 25 % ludzi się leczy nawet babki w aptece mi mówiły 

małe powodów masz pełno ja myślałem ze musisz być ciężko chory ale to nawet na Bole pleców itp wypisują dla nich najważniejsze ze hajs się zgadza 

Edytowane przez hubert2020

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Katastrofedens dokładnie jak pisze @hubert2020 .

Teraz liczy się hajs, nie leczenie. Uważaj na te receptomaty, niektóre mają wyraźnie napisane że leków narkotycznych nie przepisują i wtedy kasa idzie w błoto. Sam jestem pacjentem, ale z prawdziwą chorobą...Zdrówka Ziomale!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...