Skocz do zawartości
dulux

brązowe plamy, usychające liście na szczytach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem jestem początkującym grow I mam okrutny problem 😱🤯lipnie widać zdjęcie  ale brazowieja te plamy...... I usychaja liście na szczytach......😪

1676579852588623755826241522860.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@dulux  Zdjęcie bez światła włączonego daj, bo nie widać dobrze problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@dulux  Tam brakuje ci światła , bo nie ma innej opcji, by kwiatostany u automatu, jaki już ma 3 miesiące wyglądały, jak rośliny, jakie są dwa tygodnie na kwitnieniu. Światło jest potrzebne, by roślina mogła się prawidłowo rozwijać, bez odpowiedniej dawki energii świetlenj nie będzie się prawidłowo rozwijała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Zielone krainy napisał:

@dulux  Tam brakuje ci światła , bo nie ma innej opcji, by kwiatostany u automatu, jaki już ma 3 miesiące wyglądały, jak rośliny, jakie są dwa tygodnie na kwitnieniu. Światło jest potrzebne, by roślina mogła się prawidłowo rozwijać, bez odpowiedniej dawki energii świetlenj nie będzie się prawidłowo rozwijała.

Mam od początku tam 400W teraz mam 400+250 0.9mx0.9mx2.0m taki namiot 

Może byc to regular?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@dulux  Tam jest HPS 400 W + HPS 250 W na powierzchni 0,81 m2 ? Nie wygląda na to wizualnie, bo kwiatostany masz jak u rośliny, jaka jest w początkowym stadium kwitnienia, a automat po 3 miesiącach od pestki powinien być w zaawansowanej fazie kwitnienia. Faktem jest, że z tego nie wiele będzie, możesz z tego zrobić masło i zaczynać od nowa.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy

Tak od wczoraj, czyli co to jakiś walek byl na pestkach?

Lampa wsl 400 cal czas

27'C

40% wilgotności 

18/6h cykl przez ten czas tydzień temu zmieniłam na 12/12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@dulux Automatom świeci się 20/4 h tak na przyszłość, a co do tego, jak wyglądają może to pestki są winne, ale faktem jest, że tego nie ma sensu trzymać, bo nic z tego niestety nie będzie. Zrób masło, ciastka sobie upieczesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba przeanalizowałem, swój problem .... jest przelana......... czy jest jakiś ratunek?  Przesadzanie podczas kwitnienia nie wchodzi w zabieg ? ? Nie wiem jakie są korzenie dlatego o tym pomyślałem?  Ktos miał miał podobnego 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...