Skocz do zawartości
enox

Jak mi idzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

To moja pierwsza dziewczyna zastanawiam się czy wszystko robię dobrze(czyli póki co nic :D), i jakich błędów się wystrzegać.

Edytowane przez enox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@enox Witaj, nie wiadomo, jak ci idzie, bo nic nie widać, jak coś zaprezentujesz do oceny to wtedy otrzymasz odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sry miałem problem z dodaniem zdj z tel, więc wstałem teraz i wrzucam fotki

13.02

large.1862220985_13_021.jpg.476b796bfbb83d0f81f5e37d77f746f7.jpg

10.02

large.1529355418_10_021.jpg.83a0d92e607e0ce64a4ee9c45fe71e00.jpg

06.02

large.776000515_06_021.jpg.27883e64d726898f72c695e076bd7a39.jpg

1.02

large.46464081_01_021.jpg.7d633344acbd2fef934fb81e34d55e72.jpg

27.01

large.298923385_28_011.jpg.c6d1669d0e828e5535d5fb8e89a60b99.jpg

24.01

large.1224976667_24_011.jpg.391dbcd73a1bdc3bf313230b8647234a.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester  na następny raz będę pamiętał. Głównie pytam o rozmiar, czy powinna być większa po takim czasie? Obawiam się że niedługo przejdzie na flo bo wydaje mi się że pojawiają się "włoski".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, Tester said:

jakim?

Do ziemi włożona została 21.01, czyli mija dzisiaj 24 dzień. Dziewczyna to gorilla glue automat więc teoretycznie 8-9tygodni liczone od nasionka.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@enox mi się wydaje ze wilgotność jest za słaba i ze temperatura powinna buc 24/26 na wegetacji bo wilgotność powinna buc jak się mie mylę ok 70/80 %

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Guest ostanio było krucho z czasem zeby to ogarnąć, wczoraj zmotowalem prowizoryczny odciag nad lampą, dzieki temu temperatura spadła do 26.5 C. Czy zaczyna sie flo? Jak i co powininem teraz zrobic? Przyciąć wieksze liscie które nie maja kwatostanu?

IMG_20230216_233602[1].jpg

IMG_20230216_233327[1].jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@enox tak zaczyna kwitnąc,  nic nie wycinaj bo to automat i może dostać szoku i ja zablokować,  lekko odegnij  liście jak przysłaniają kwiatostany,  ale na razie nic bym nie ruszał 

A ten sznurek nie robi jej krzywdy? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za pestka wgl? Kupna? Jeśli to automat to świec jej 18/6 minimum. Wygląda zdrowo lej sama wodę narazie. Jakie masz nawozy? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Truman peskta  Gorilla glue automat, caly czas lece na 18/6. Co do nawozów to mam biohummus który użyłem raz, a na flo nie miałem nic toeretycznie mam jakiś florovit ale to pytanie do was czy moge tego użyć?@Spizgany co do sznurka to był on założony z dwa tygodnie temu tylko lekko odgina roślinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, enox napisał:

a na flo nie miałem nic toeretycznie mam jakiś florovit ale to pytanie do was czy moge tego użyć?

możesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester podlałem tym, zobaczymy co bedzie.
@Truman Ogarne jak bede miał czas
Ważne pytanie, bo wydaje mi sie ze gleba jest zakwaszona i to juz drugi liśc który pożółkł. Oba znajduja sie na dole rosliny jezeli to coś zmienia. Możliwe też że miała sucho bo przed wyjazdem na weekend dałem jej tylko 300ml wody...

lisc[1].jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@enox nic jej nie jest, zdrowo wygląda. Po naginaj trochę szczyty żeby środek odsłonić. Tylko delikatnie, najlepiej przed podlaniem, żebyś nie połamał czegoś 🙃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Truman ogarnę szczyt dzisiaj, nw dlaczego ale wydaje mi sie ona dość mała :( . Czy to kwestia tego ze to automat? Fotoperoidy można trzymać na wegu ile potrzeba do osiegniecią sensownych rozmiarów. Jeżeli ktoś ma pod reką zdj sporego automata to chętnie spojrze jak wyglada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...