Skocz do zawartości
bartek99

Problemy ze smakiem i wechem

Rekomendowane odpowiedzi

panowie nie zajebalem sie w akcji i byla spalana dycha dziennie, tak jak @mirecki napisal - ~7 porzadnych batow dziennie szlo, ~15k/msc kasy tez szlo ale akurat u mnie to nie problem - udalo mi sie w zyciu, tak naprawde mam wolne 24/7 i mam czas na wszystko, a wiadomo ze jak ma sie zbyt duzo wolnego czasu to zaczyna sie nudzic -  i wtedy jaranie co godzine bata z ~1,5g jest norma

dzisiaj wybil 14 dzien detoksu, spalilem moze przez ten czas z 50g cbd ale w sumie na ten moment nie czuje juz potrzeby robienia tego, czasem jak wyjde sobie z domu to zahacze o automat i kupie sobie za 40zl bata 0,75g xD
bole brzucha jak to bywalo na wczesniejszych detoksach ustapily, smak i wech zdecydowanie sie poprawil, glowa pracuje lepiej, mniejsze problemy z pamiecia & rzadziej trace watek

jak ktos jest w podobnej sytuacji jak ja to pierdolcie te jaranie, ja i tak pewnie jeszcze do tego wroce ale po 1,5 roku jarania miesiacami z jakimis przerwami ~1-2 tyg chce teraz zrobic o wiele dluzsza przerwe (+3 msc) i nie chce juz wracac do codziennego jarania - to nie ma zadnych zalet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...