Skocz do zawartości
P3p3

Oklapnieta kobitka

Rekomendowane odpowiedzi

Sieman, po paru dniach walki z niską wilgotnością udało mi sie ogarnąc nawilzacz powietrza, lecz kobitka nie może sie pozbierac, liście opadły, jak mogę jej pomóc? 

325607790_591218532378005_7432810933741149543_n.jpg

327943470_6224470780933201_4715367300762982750_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@P3p3 Ostro zmasakrowana , przelana , lub przesuszona, lub jedno i drugie na zamionę, ph rozjechane , niedożywiona, ma wiele niedoborów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy szczerze mówiąc nie spodziewałem sie takiej odpowiedzi 😂, do momentu gdy nawilzacz działał wyglądała o wiele zdrowiej,Ph w max granicy 6,5, zostało jeszcze 2 tyg +/- do scinki, podlewałem jej za kazdym razem nawozy, da rade to jeszcze jakoś uratować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@P3p3 Nawilżacz na kwitnieniu? Ziomku na kwitnieniu zbija się wilgoć, a nie ją podbija nawilżaczem, masz planta z wieloma problemami, prawdopodobnie niewiele z niego będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy Masz rację , lecz u mnie w domu bez nawilzacza wilgotnosc sięga 20%, więc chcąc nie chcąc musze ją delikatnie podbijać do 40%

Edytowane przez P3p3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@P3p3 To gdzie ty mieszkasz na pustyni, że masz 20 % w namiocie bez nawilżacza? :D Jednak ok rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy Zgadłeś, ale gdzie dokładnie to Ci nie zdradze ;), sam się dziwiłem patrząc na fotorelacje innych jakim cudem u mnie taka niska wilgotnosc, no ale trzeba sobie jakos radzić, spróbuje jakoś ją dociągnąc do mety a Tobie dziekuje za pomoc, z fartem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@P3p3 Nie ma sprawy, sprawdź ziemie czy nie ma za sucho,  zmierz ph ziemi i zrób mieszankę nawozów z dobrym ph , bloom jak masz mineralne to 5 ml na 1 l i daj 1,5 ml pk , calmag 0,8 ml , mógłbyś jej dać trochę enzymów, jak je masz i ukorzeniacza. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...