Skocz do zawartości
gtafan

Jaki trening wybrać??

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano, prosił bym o pomoc, radę w jaki sposób mogę utrzymać niską roślinę, ponieważ mój growbox ma niecałe 90 cm.

Na razie staram się wykonać LST lecz codziennie główny szczyt rośnie i muszę przesuwać drucik.

Pytanie czy dobrze robię jeśli nie to prosił bym o radę. Jest to 24 dzień rośliny i jest to moja pierwsza roślinka. 

326795404_485504453784586_787246136208443125_n.jpg

Edytowane przez gtafan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@gtafan  Większa doniczka by się przydała, jak chodzi o lst to nie do końca tak ma to wyglądać. Weź przesadź roślinę do większej doniczki, podsusz ziemie, by nie była mokra i wtedy gnij główny szczyt do ziemi, by stożek wzrostu kierował się w bok, a nie do góry, a następnie doginaj odroślą przypinając je do ziemi drutem, roślina cała powinna leżeć. Tutaj masz przykład.

100_3365.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@gtafan To zależy, jak to automat to nie, jak fotoperiod to możesz robić topping lub fim. Jeszcze jedna kwestia to folia na ścianach, jak to jest folia kuchenna to wymieniłbym ją na koc termiczny ratunkowy, koszt 5 zł, a ma nieporównywalnie lepszy współczynnik odbijalności światła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy Zmieniłem doniczkę mocniej odegłem szczyt by poprowadzic go bardziej przy ziemi dziś zrobie kolejne odginanie na topping narazie się nie zdecydowałem, dzięki za wszystkie rady a z koca termicznego też skorzystam pozdro

IMG20230124145151.jpg

IMG20230124145247.jpg

IMG20230124145315.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@gtafan  Od razu lepiej, kup sobie też krople heliga w ogrodniczym i papierki lakmusowe w aptece do sprawdzania ph ziemi i wody, abyś mógł je mieć pod kontrolą, liście wskazują, jakby były lekkie zaburzenia ph w ziemi. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż niżej i bliżej co przy łodydze wyrasta, bo ciężko dojrzeć. 😄  To chyba jest facet

Edytowane przez Prograss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@gtafan Na moje to jest facet, one chyba powinny otwierac sie wraz z pokazaniem sie. To Twoja jedyna roślina w boksie? Skąd masz nasiono? Co to za odmiana?

Edytowane przez Prograss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prograss Tutaj mój błąd bo nasiono za 2 zł z olx i to moja jedyna roślina box własnej roboty, nawet nie wiem jaka odmiana wiem tylko że mała ilość thc

 

@Prograss właśnie siedzę na legitnych stronkach i wybieram nowe nasiona

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...