Skocz do zawartości
Scoobi

Growrilla hydro 4xCricital Kush

Rekomendowane odpowiedzi

@doominik Właśnie leci 1ml/l,także powinno być teraz dobrze.

Dzisiaj dodałem 10ml superthirve,lekki fryzjer wleciał.

Ogolnie mam obieg zamknięty(ze względu na co2),podkręcilem lekko lampe i temperatura utrzymuje się na poziomie 30/31 stopni,wilgotność 85% przy wyłączonych lampach (przy włączonych 78%),macie jakies sposoby żeby zbić temperaturę i wilgotność?

Chyba będę musiał zainwestować w drugi osuszacz😏 

Druga sprawa,mam dodatkowy zbiornik,który napełnia wode w systemie,woda nie jest chłodzona,czy coś się stanie odżywce,jeżeli będzie tam przykładowo dwa tygodnie?

Edytowane przez Scoobi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Scoobi jeśli będzie odpowiednio napowietrzona i bez dostępu światła to myślę, że da radę. Bez napowietrzania do tygodnia można trzymac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie „krzaczą” się zbyt mocno?🧐

Zastanawiam się,czy nie zmniejszyć im światła,obecnie maja 600ppfd,kusi mnie,żeby je przełączyć,ale chyba jeszcze je trochę przetrzymam.

Siatke od dołu muszę czymś obciążyć,żeby nie podnosiła się do góry.

1504DD0D-C3E0-42A6-955C-DBC3E8141835.jpeg

20A58EEA-971B-4068-9655-794DC7D8EB6B.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Scoobi jak wysoko ona wisi? Możesz ją bardziej rozciągnąć albo zbudować kwadratowy stelaż i wtedy przyczepić ją w wielu miejscach a nie tylko na rogach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Soniq21 Nawet nie wiem jak wysoko mam ta siatkę 😅

Próbowałem kiedyś stelaż zrobić z PCV,ale mi nie wyszło,może z deski będzie lepszy muszę coś wymyślić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Scoobi coś nisko się wydaje. Możesz spróbować linki i haki od naciagu rozpiąć między słupkami namiotutylko nie za mocno bo sie złoży i wtedy siatke opaskami platstikowymi przymontowac. Ewentualnie tak jak masz teraz tylko ominąć skrajny rząd siatki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...