Skocz do zawartości
Boogie

Sampling

Rekomendowane odpowiedzi

Na dniach robię ścinkę, pojawiły się już pierwsze bursztyny, w związku z tym "podjadam" ją trochę 😄

Zvapowalem świeżego pąka z krzaka, jak i suszonego 2 dni, obydwa lekko poklepały 😄

Wam się zdarza sampelka zerwać i spożyć na na miejscu? Czy jesteście cierpliwi i do momentu wysuszenia nie próbujecie?

Edytowane przez Boogie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boogie Kiedyś kumpel z outa przyniósł świeże topy to wbiliśmy je do shishy. I odziwo to była najlepsza faza i w ogóle smak zioła jaki jarałem. 😄 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boogie Też będę próbował w różnych stadiach rozwoju pewnie. 😄 Coś w tym jest, świeżego z wapka nie próbowałem, jedynie wysuszone i też kozak, ale z shishy smakowało nieziemsko i będę chciał tą odmianę kumpla posadzić i shishke na urodziny sobie kupić może mi się uda odświeżyć te chwile. 😄 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mirecki A nie wiem może od policji, ostatnio mnie pytali, czy coś mam. 😄 Chociaż jakby mieli to by nie pytali 😄 Ja na pewno shishke zdobędę i będę kopcił jeszcze przed suszeniem, ale dopiero co przełączyłem na kwitnienie... :<     Dwa miesiące temu szedłem skrótem przy polu kukurydzy na stacje i trafilem na krzaki MJ. Ale wszystkie byly męskie, a bylo ich z 50 takich po 20-100cm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14/12/2022 o 21:47, mirecki napisał:

mam wapka chyba z 2 lata i nigdy nie wpadłem na ten pomysł ;o

Ja mam miesiąc i eksperymentuje właśnie 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...