Skocz do zawartości
ogrodnik00

Nasiono feminizowane?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, znalazłem jedno nasionko z poprzedniego sezonu (nasiona feminizowane), nigdzie nie było męskich,  czy to oznacza że to nasiono również musi być feminizowane?

Pytam bo to nasionko na wagę złota ;<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@ogrodnik00 Jak kupiłeś nasiona feminizowane i jedno ci zostało to jest feminizowane, ale to ty wiesz skąd to nasiono masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy Peska z głównego topka z roślinki z poprzedniego sezonu. Roślinka ta była z peski feminizowanej.

Pytanie  więc brzmi czy ta pestka która została jest feminizowana, skoro nie miałem żadnej męskiej obok? Czy roślina żęska beż hermienia może oddać peskę?

Edytowane przez ogrodnik00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@ogrodnik00 Może jak została zapylona przez odmianę męską, jak nie było odmiany męskiej, jaka by pyliła, to jest to prawdopodobnie pestka z hermy, jak jest to pestka z hermy, to jest spore ryzyko, że wyjdzie herma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@ogrodnik00  Na pewno nie ma sensu startować z nasionem z hermy, bo herma zawsze jest gorsza od odmiany żeńskiej. Ja outdoor nie uprawiam, ale nie wydaje mi się, by większość hermiła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...