Skocz do zawartości
bobas1212

4x Quick One, Automaty

Rekomendowane odpowiedzi

Więcej szkody niedobory wyrządziły, niż to przelanie, daj im jakieś PK mineralne, żeby to spuchło trochę jeszcze i nie było takie luźne, a następnym razem nie głodź tak roślin, to plon będzie większy ^ ^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@bobas1212  Karmisz dinozaury okruszkami z chleba, więc wygląda to, jak wygląda, po prosu głód je dopadł, jak dalej będziesz rzucał im okruszki to się powysysają do końca i zostaną ci żółte upiory. .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję panowie. Wnioski jakie wyciągnąłem, to na ten moment brak odzywek w ilości której rośliny potrzebują. Dzisiaj podleje green sensation, alga bloom.  Kupiłem też Ripen, ale mówią że to na ostatnie 2tygodnie życia roślinki, więc może z tym jeszcze zaczekam 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@bobas1212 Podawaj im grow + bloom, calmag i pk 13/14. Grow 5 ml, jak jest mineralne, bloom 7 ml , calmag 1 ml , pk 13/14 2 ml , to proporcje na 1 l wody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawozy dałem jak kolega z zielonych krain radzil 👊😉Czy dalej lac wodę, to co napisałeś, wodę i na przemian? 

No nic zobaczymy. Na dzień dzisiejszy wygląda to tak 😋

 

 

IMG_20230123_221821.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@bobas1212  Lej nawozy cały czas , jak bedą ciemnieć to wyeliminuj nawóz grow i zostaw bloom z pk i clamagiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

75 dni. 

Wygląda to jak wygląda. Nic nie poradzę 🤭😬 za tydzień zerkne trichomy jak to wygląda i aby to jakos podnieść, żeby spuchło to kupiłem Ripen. Myślę że jak za tydzień zacznę lać przez 2 tygodnie, potem tydzień czy 2 woda i będzie finish 😋 takie przynajmniej mam plany 🤭😁 

IMG_20230129_212142.jpg

IMG_20230129_212157.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

81 dzien.

W środku CBD nabita azotem, lane będzie już tylko green sensation, jakiś calmag. 

Reszta wygląda jak wygląda. A wygląda tak 👊

IMG_20230204_141121.jpg

IMG_20230204_141044.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przelałem je i ciężko już bylo z tego wyjść. Dlatego jest jak jest 🤷😥

Podleje Ripenem ze dwa, może 3razy, potem tydzień woda i będę ciachał, ale tylko te 2 z tyłu, pozostałym dam tydzień dłuzej na dojście.  ☺️ Zależy mi na mocnej indice, taka mnie uspokaja, chce ciemny bursztyn 💚💚 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bobas1212

Zalecam plukać 2 tygodnie po Ripenie i to porządnie, po tygodniu, susz podczas spalania wychodzi czarny nie pożądany jak dla mnie efekt. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...