Skocz do zawartości
bobas1212

4x Quick One, Automaty

Rekomendowane odpowiedzi

@bobas1212 dawaj im nawozy co podlanie, podlania rób regularnie i tyle. Ogólnie łatwiej jest utrzymać poziom niż go nadrobić, więc uzbrój się w cierpliwość i nie przesadzaj z dawkami nawozów, bo zaraz gleba Ci się wyjałowi i już nic nie zrobisz. @Przedziorbodajże też miał problem z tym i wtedy biohumusem się ratował, z tego co pamiętam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green tak, jak się zczailem że coś jest nie tak, a mianowicie że są przelane, to przestałem lac wodę całkowicie na parę dni. Potem po 5  ,może 6 dniach wlałem 2l wody na 5 doniczek. Potem znowu parę ładnych dni bez wody no i teraz z 3 dni temu dałem tak samo, 2l wody i w chuj odzywek na 5 roślin. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim podlejesz robisz test palca,  małego palca wtykasz w glebę na parę cm jeśli po wyciągnięciu na palcu jest przyklejone  bardzo mało okruszków źemi to podlewasz  im więcej  źemi przyklejone do palca tym mokszejsza źemia jest, lepiej przesuszyć niż przelać, gdy podlewasz woda ma dołem donicy się wylać woda ma mieć około 23°C   podlewaj dedykowanymi nawozami do uprawy w źemi zgodnie z zaleceniami producenta a nie będziesz miał przypału , nawozu do podlewania nie robisz na zapas ile zrobisz tyle lejesz,

  Dobrym testem na podlewanie jest  też test ciężaru  gdy źemia jest sucha unosisz doniczkę podlewasz znowu unosisz masz pojęcie ile waży donica przed i po podlaniu, następnym razem będziesz wiedział jaki cięzar ma  sucha i wilgotna donica, ten test jest polecany doświadczonym growerom 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko było policzyć który dzień. Słabo idzie 

 

IMG_20230102_193302.jpg

Policzyłem 47 dzien. wyssana IMG_20230102_193311.jpg

Edytowane przez bobas1212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

62 dzień. Jak jedne zjebane przelanie może zaważyć na życiu rośliny, niech to chooy 🤬🤬

Panowie jak to ratowac ?🤬😭😥😥 Co tu potrzeba, co tu zrobić 😔 pomocy 

 

IMG_20230117_204345.jpg

IMG_20230117_204335.jpg

compress1674016606201.jpg

compress1674016606753.jpg

compress1674016605269.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...