Skocz do zawartości
ZielonyAdam

Marihuana medyczna palona przez innego domownika

Rekomendowane odpowiedzi

@konopny_janusz  Ja będę cię miał na łańcuchu, jako bossa na moich usługach, będziesz mi wydawał swoich ziomków, ja będę awansował, kilka lat współpracy i zastąpię Ziobro , będę ministrem sprawiedliwości i jednocześnie prokuratorem generalnym, a zatem Janusz współpracujemy, Polska jest nasza, podzielimy się nią na pół , pasuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wiadomo policja ryzykuje czasem zdrowie lub życie

@Zielone krainy dobra ale psy chodzą na łańcuchu więc ty nim będziesz, a ja będę bossem jaki kieruje oddziałem skorumpowanych policjantów : D

Będziemy robić akcje gang pluszaków w biedronce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz  Ja jestem el komendante, co oznacza pozycje na równi z królem, musisz służyć, jako poddany , doczep sobie ogon, abym widział, że nim merdasz, jak głaszczę cię w nagrodę po głowie, musisz być grzeczny, bo el komendatne wsadzi cię do karceru, gdzie nawet szczur nie chciałby przebywać.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy a ja jestem Joe Biden więc wysyłam cię na ćwiczenia na granicę z Rosją, masz walczyć, a ja sobie wezmę popcorn i zasiadam do oglądania : D

Jak wrócisz z misji to cię uhonoruje słowem uznania i tabliczką czekolady, a jak uciekniesz sprowadzę cię z powrotem i wyślę na prace społeczne na groove Street 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz  Jedź sam Janusz, awanse zostaną dla ciebie, będziesz szefem w domu, matka ci już nie zabroni uprawiać, jak wrócisz cało z tej wojny, ale powie ci synu, weteranie drogi, ja ci sama będę je uprawiała, a ty sobie odpocznij , bo zasłużyłeś, wielki wojowniku.:D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz Wróć do rzeczywistości panie prezydencie, tutaj jesteś Januszem, zwykłym zjadaczem chleba, jaki buja głową w obłokach, jak większość polek i polaków, bujaj sobie w przestworzach, ale w końcu i tak się obudzisz ze swojego snu, bo sny nie są wieczne ;):D

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy ja nie mogę mam swoje obowiązki jako boss kraju, więc wyruszysz rano, godzina 5 będziesz w Kremlu, atak z zaskoczenia bo kto by wstawał o 5 w sobotę. Będziesz wyposażony w procę, kamienie i dzidę : D

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...