Jump to content
Sign in to follow this  
ZielonyAdam

Marihuana medyczna palona przez innego domownika

Recommended Posts

Witam.

Od dzisiaj jestem szczęsliwym posiadaczem marihuany medycznej, kupionej na receptę na problemy ze stresem i depresję. 

Palę u siebie w mieszkaniu- w łazience. Nie mieszkam sam, tylko z żoną która nie pali i nie ma takiej potrzeby. 

 

 Załóżmy, że mam kontrolę policyjną bo sąsiad z dołu wyczuł i zawiadomił. 

Czy mogę zrobić przez to problemy dla reszty domowników? Co z biernym paleniem, czy jak będzie ktoś musiał skorzystać po moim paleniu, to czy może mieć potem problem?

Czy policja może przeprowadzić testy na reszcie domowników?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teoretycznie masz wtedy legal a praktycznie mogą wbić na chatę i nie będą się pytać skąd to masz tylko cię zawiną, reszta domowników za współudział a ciebie posądzą o kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą. 

Edited by konopny_janusz

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Zielone krainy dlatego napisałem że teoretycznie legal, ale praktycznie może być jak że będziesz mówić im te regułki że masz receptę, że jesteś chory itd. a oni cię zawijają w międzyczasie i gadasz do nich jak do ściany jaka nie reaguje na nic tylko robi swoje. Być może nie często tak się zdarza, ja nie mówię że zawsze, ale jednak.

Edited by konopny_janusz

Share this post


Link to post
Share on other sites

@konopny_janusz  To patologia, a nie prawo, nawet jak na jakiejś wsi komuś się w bani poprzestawiało, to w majestacie Polskiego prawa, jak masz dowód w postaci oryginalnego produktu z apteki, masz na to papiery to nawet, jak cię jakiś odklejony typ zawinie na komisariat, to po sprawdzeniu zaraz cię wypuszczą.

Edited by Zielone krainy

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ZielonyAdam kup sobie waporyzator i temat z głowy, zapach gandzi jest znacznie inny niż palony, zaoszczędzisz susz a i w łazience nie będzie śmierdziało bo jak zajarasz to przez dłuższy czas zapach się utrzymuje. Poza tym z wapkiem możesz iść na spacer, wyjść na balkon czy gdzie kolwiek, nie masz takiej chmury dymu a i wyglądem przypomina e-papierosa. Jest masa dyskretnych i wysokiej jakości waporyzatorów, owszem, jest to drogi sprzęt ale warty swojej ceny. Ja po ok 3 tygodniach codziennego użytku przynajmniej 2 razy dziennie mam waporyzator mniej zabrudzony niż nowa lufa po 2 paleniach więc sam możesz stwierdzić czy zakup się opłaca czy nie. Wapka możesz palić gdzie chcesz prawdę mówiąc i kiedy chcesz. Ja ze swojej strony polecam gorąco 💪

Share this post


Link to post
Share on other sites

@konopny_janusz  Nie zawiną cię spektakularnie, jak sam nie wywiniesz szopki z szarpaniem, ale normalnie pójdziesz z nimi na komisariat, by sprawę wyjaśnić. Najgorzej to zacząć stawiać opór , myśląc, że jak będziesz szedł w zaparte i nie poddasz się danym czynnością to wyjdziesz na tym lepiej, a oczywiście nie wyjdziesz tylko wyłapiesz inny paragraf, jak choćby stawianie oporu, zniewaga, albo do tego naruszenie nietykalności policjanta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Zielone krainy ale mówię ci że wbili do gościa i rzucało nim jak szmatą, o nic się nie pytali, chłop się nie stawiał, powyginali mu ręce, kajdany i poszedł do auta

Miał receptę, medyczny temat, ale jak się okazało miał też planta w pc boxie

Edited by konopny_janusz

Share this post


Link to post
Share on other sites

@konopny_janusz  Niezbyt to wiarygodne, coś typ musiał odkręcić, jakby miał produkt apteczny to pokazuje oryginalne opakowanie,  pokazuje receptę, jaka teraz jest elektroniczna, pokazuje wskazania medyczne odsyła do swojego lekarza, jaki mu to przypisał, wystarczyło normalnie porozmawiać. Znam takie przykłady, co jest naturalne, że przyszli sprawdzili w mieszkaniu, że to legal i sobie poszli, ale to też pewnie kwestia tego, jak ktoś z nimi rozmawia i na kogo trafisz. Jednak zachowując spokój i poddając się czynnością służbowym, nic ci nie grozi, nawet jak cię zawiną, wszystko na komisariacie się wyjaśni.

Edited by Zielone krainy

Share this post


Link to post
Share on other sites

@konopny_janusz Wiele razy byłem na komisariacie za młodu i zawsze czułem się tam, jak komendant policji, gadanie z nimi jest zabawne, robiłem z nimi, co chciałem nawet na konfrontacji z innym typem, jak tylko widzieli zwykły kwadratowy zegarek, jakim się bawiłem to pytali, co to za urządzenie , czy tego nie nagrywam, bo się z nimi zabawiałem, jak z przedszkolakami. ;) Ja policje lubię, z nimi nawet specjalnie nie trzeba się wysilać umysłowo, by ci jedli z ręki, jak małe szczeniaki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@konopny_janusz  Ja myślę, czy by do policji nie wstąpić, będę cię Janusz ścigał, co mi szkodzi, to będzie misja złap Janusza, a ty jesteś Janusz boss narkotykowy , tylko udajesz takiego szaraka, że niby na wsi mieszka i krowy doi, a tak naprawdę do strateg, boss narkotykowy, mroczny książę największego kartelu narkotykowego w Polsce, sorry Janusz, że ci tam kiedyś podpadłem nie zabijaj mnie , proszę , wiem, że jesteś królem narkotykowego podziemia. :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Zielone krainy będą mieć ujaranego policjanta, będziesz jak ten łysy typek na YouTube co opowiadał że wywalili go z roboty za medyczną, nie dość że w policji marna płaca więc finansowo się nie opłaca to jeszcze przyjdzie taki szwagrom i skończy ci karierę zamykając ci oczy, bo dużo lata takich typów że niby spoko wszystko git, a tu nagle kosa wleci : D

Edited by konopny_janusz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...