Skocz do zawartości
Zumiacz

2x LSD & 2x Glookies [Barney's Farm] (Lumatek 200W)

Rekomendowane odpowiedzi

@Barney's Właśnie będę musiał pewnie w jakiś grzejnik elektryczny zainwestować bo nie jestem w stanie takiej temperatury utrzymać. Kiedyś czytałem coś o matach grzewczych wiesz coś na ten temat ? Lepiej grzejnik elektryczny z termostatem czy mata grzewcza ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zumiacz moje maja 28 weg ta mniejsza 20 i wygladaja tak , wydaje mi sie ze sa za małe jakbym nie robiła lst to pewnie juz byly by duże bo troche ja powyginałam problem mam z wilgotnoscia strasznie szybko mi spada a nawilzacz kupilam to jest za duzy do boxa i wpuszczam pare przez ten rekaw na boku :D

315520310_1311822096284636_2369460159095323380_n.jpg

315523247_818642032590336_6540564632250596383_n.jpg

@Barney's jak myślisz sa za małe ? coś treba zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18/11/2022 o 10:16, Zumiacz napisał:

@WBB wilgotność 18 %? Wow 😄 dziwne bardzo żeby taka wilgotność była 😄

IMG20221120110905.thumb.jpg.93122827d682dc411d2b388c654998a6.jpg

Jednak buch nie miał wpływu na odczyt 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zumiacz kupiłem sobie najpierw matę grzewczą z termostatem, mata nie podwyższyła mi temperatury w boksie nawet o pół stopnia. Ona jest dobra do wysadzania sadzonek ale nic więcej. Ostatecznie zostawiłem sobie termostat z maty, dokupiłem tani grzejniczek za jakieś 20 euro, lampa utrzymuje w miarę temperaturę, także to nie jest tak, że ten grzejniczek chodzi cały czas. 

@iwona3376 sucho mają zdaje się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Mr.Green napisał:

@WBB chuja dobrze. Weź postaw ten czytnik na polu I zobacz czy sie zmienia czy czasem nie jest zjebany. Które to w ogóle jest wilgotnosc? 

10%. 18 stopni to jest IN, a 24 OUT.

Powinien być sprawny... Jak go zamknę w namiocie z samym nawilzaczem to pokazuje 90%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko uzyskać 10%.. W domu co jest np. 40-60% średnia wilgotność.. coś mi tu nie halo z nim. Przy tak niskiej wilgotności planty będą moment wysuszone.. przerabialem  to.. I na tym zdjęciu ten jeden z tylu wygląda jak po tygodniu mocy.. jakiś oklapniety. Moje takie były to wolałem wody i się utopily.  Nie chciały pić A im dolewalem I trochę się grow zjebalo.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green już sie pogubilam kto jest kto no podlewam co 3 dni i dzisiaj wlasnie czas na picku im jest podlewam zywiec zdroj niegazowana z biohumusem 1,75 litra na cztery to za malo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...