Skocz do zawartości
ArteK

karły...

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko mordeczki coś tam znów zacząłem sobie grzebać na tyle na ile tu za miedzą mogę sobie pozwolić. oco chodzi robię drugie podejście i dziewuchy wychodzą mi skarłowacone.

może tak

donice 14l

ziemia ala canna

pestki odpowiednik mazara

wychodzą karły z kilkoma piętrami co może być problemem.? sprawdziłem wydajność tej 150w i na wysokosci 60 cm daje 15k lux

 racji że wybiłem się trochę z tematu liczę na jakieś sensowne podpowiedzi. jednego mazwra wyrwałem bo pokazał perflowery przy 4 piętrach korzeń jak taka skarłowaciała pietruszka.

✌️👊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArteK może ziemia jest problemem. Ma chociaż trochę kompostu w środku czy typowy piach z drewnem ?

15k lux przy jakiej powierzchni ? Ja bym się bardziej ppfd sugerował. I co to za świecidło, z magicznej kuli nie wywróżę ✌️

Poka no ten setup.

Zniknąłeś na dłuższy czas, myślałem że na wakacje wybiłeś 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr Mordko glebę terra canna, nie ogarniam jak te luxy na ppfd przekonwertowac. powierzchnia to jakieś 0,80 Chętnie bym Ci pokazał jak to wygląda  ale wiesz jak jest.  🙈

Dziwi mnie ze ten korzonek był taki słaby,na prawie miesiąc zycia dostały picie z rhizotonic. Kurduple, a czy może to być spowodowane zbyt mocnym natężeniem światła? Lampsko na 50% / 50cm-55cm

Jestem rozbity jak schabowy 😂🙆‍♂️😈

29 minut temu, Udyr napisał:

 

Temat rzeka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...