Skocz do zawartości
bobas1212

3x GIRL SCOUT COOKIES 1x WHITE WIDOW CBD, LED MARS HYDRO SF1000!

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano Panowie 👊 Długo myślałem o fotoleracji, ale jakoś tak szybko przyszlo, szybko poszło .. i nigdy się nie zdecydowałem. Kop do działania dały mi moje automaty które dały chuj a nie plon, co prawda była to moja pierwsza uprawa, ale mimo wszystko, słabo 😒 Z nadzieją że mądre głowy coś podpowiedzą, nakierują na wlasciwe tory, tak jak wspomniałem, postanowiłem zrobić fotorelacje. No nic. Do dzieła 👋😉 

Nasiona to jak w tytule, sklep " DHK " w Holandii, miałem najbliżej i zdecydowałem się na pestki od nich. 

- 3x GIRL SCOUT COOKIES , Sezonowki 

- 1x White widow CBD, automat

Dzisiaj tj 4.11 pestki wyszły z ziemi, i oficjalnie z dniem dzisiejszym zaczynamy! 👊

* Namiot od spider farmer 70x70x160

* Led SF 1000 

* 5 galon worki 

 * Ziemia Plagrona, Zielona

* PH metr, ADWA AD11

* 2Wentylatory mieszajace 30 i 15w

* odżywki 《na foto》(+ alga grow, ktorej nie ma na fotce).

Na dzień dzisiejszy dziewczyny żyją w 2l donicach, bo nie mam miejsca na docelowe. Do 2 tygodni leci scinka poprzedniego rzutu, tak więc zwolni się dla nich miejsce. 

Póki co stoja w namiocie pod butelka z dziurkami, żeby zachować wilgotnosc. W przyszłości planuje LST

Na chwilę obecną byłoby na tyle, do zobaczenia za parę dni 👋

 

20221104_111316.jpg

20221104_103359.jpg

Screenshot_20221104_174558.jpg

Screenshot_20221104_174514.jpg

20221104_110731.jpg

Edytowane przez bobas1212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ściąłem Gorille Automata, rowno po 3 miesiącach od pokazania się 🙈 1 uprawa, jak mi z tego wyjdzie 2dyszki, to będę tańczył na stole. Fotki co jeszcze zostało w namiocie, wrzucę wieczorem, a póki co daje do wglądu Gorilke. Jakiś popcorn dałem na dół, a niech schnie. Porobiłem w chuj dziur do okoła i dałem mały wentylator niechaj wtlacza powoli świeże powietrze. Pozdrowki Panowie 👊👋

20221105_123441.jpg

20221105_132811.jpg

Edytowane przez bobas1212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dwaplusjeden ja w Sopot jechałem z 200g w plecaku, o północy jadłem pizze na plaży i wapowałem temat, przechodzili policjanci i powiedzieli smacznego, tak urobiony poleciałem do krzywego domku jeszcze pić drinki z whisky😄

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ładnie Panowie podróżują 🤣🤣😇 

2 dni od wyskoczenia z ziemi.

Musiałem zrobić karton i wstawić do boxa, bo panny wyglądają jak tyczki. Podniosłem je aby się nie wyciągały. Za mniej wiecej 2 tygodnie będę je przesadzał do docelowych donic, to podsypie. Nie martwię się tym zbytnio. Teraz dmucha na nie mieszający, więc będzie dla nich to na plus 👌😉

Laski żyją w jednym namiocie z Amnezją po prawej stronie, i czymś po lewej  ale nie znam nazwy, pechowe pudełeczko (nie podpisane) 

W 2 namiocie lewy tył również mieszka Amnezja, a jej sąsiadka to Gelato. Wszystko automaty. 

Jedna się suszy, czyli karton zajęty 🙈🤷‍♂️🤣 Jest czas, aby automaty dojrzały, po ścince do docelowych polecą maluchu. 

Rzućcie okiem, wygląda to tak. 20221106_141804.thumb.jpg.490f8944ebef1444a31510076c045643.jpg

20221106_154603.jpg

Edytowane przez bobas1212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Panowi 👋👊 Od wyjścia dziewczyn z ziemi mija 7 dni. Nie ma co pokazywać, fotkę wstawię za kolejnych 7  jak będą przesadzone do docelowych doniczek 😜😉

Jeden namiot jest już pusty. Wczoraj sprawdziłem ile wyszło z poprzednich roślinek. 

Gorilla dala 77g , co na pierwszy grow wydaje się być dobrym wynikiem 🙈 Robie curring do 28grudnia i sprawdzę smak i moc osobiście. Znajomi mowia ze 7/10. 

Scialem 2x amnezje i porozkladalem do suszenia. Dziwne tylko wydaje mi sie ze jedna z nich jest jakby sucha, nie ma tyle zywicy co druga, zapach rowniez slomiany 😝🤷‍♂️. Jednak w drugiej zapach mega aromatyczny, świeży. Co prawda w tej bardziej żywicznej trichomy były bursztynowe w conajmniej 30 procentach  a poprzednia miała mleko.

Gorille suszyłem mniej wiecej 6dni, sprawdziłem czy jest okej łamiąc łodygi. Wydawało się suche. Wrzucilem cały sort do słoików i dałem torebki Boveda 62%. I tutaj moje pytanie.

Czy jeśli będę robił curring i otwierał raz, dwa razy dziennie słoiki, dając do środka Bovede62 to czy torebka zbije mi wilgotnosc do tej 62% jeśli uznajmy ze ziolko nie jest do końca wysuszone i jego wilgotnosc jest wyższa np 75%? 

Podrzucam fotki 😉🙈👋👋

20221110_205202.jpg

20221111_014206.jpg

20221111_021040.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bobas1212 nie nie zbije ci to do 62 ale pomoże jak zioło jest lekko wilgotne czyli te 65 to po czasie będzie 62 

Woreczki nie służą do suszenia tylko do utrzymywania wilgotności żebyś nie musiał słoika otwierać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano 👊👋 15 dzień od wyjścia z ziemi. 

3 wyżej to sezonowki ( girl scout cookies) 

1 niżej White widow automat CBD

Wraz z dniem dzisiejszym miałem przesadzać do docelowych doniczek, ale jeszcze marnie wyglądają, myślę aby poczekać jeszcze tydzień i wtedy hop w 18litrowki. Dobrze myślę? 

Wysuszyłem 2x amnezje które miałem z poprzedniego growa, dały razem 164g. Osobiście nie pale, ale wśród znajomych ten temat otrzymał mega wysokie oceny. Zwłaszcza że testowali praktycznie od razu po wysuszeniu. Dopiero teraz gdy leżakują w słoikach dają zapach 👌🥰 A wygląda to mniej więcej tak 

 

20221119_011126.jpg

20221119_011103.jpg

20221114_232129.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green No miewam niebezpieczne ciągi związane z używkami, jak zaczynam słyszeć od znajomych że zaczyna być niebezpiecznie, robie roczny detox. Niestety jestem już wtedy na tym etapie, że sam nie dostrzegam tego. Tym razem lolka zapale 28grudnia, do tego czasu ziolko ładnie dojdzie. Więc widzę same pozytywy 😝 Dla siebie chce szczególnie zadbać o CBD, zobaczyć czy to działa a jeśli tak, to czy pomoże na moje problemy związane z chorobą afektywna dwubiegunowa. Typowo na to nie znalazłem na forum nic konkretnego, muszę sam sprawdzić. Dlatego tak, na ten moment działam tak, jak napisałeś 👊 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bobas1212 najważniejsze to świadomość swoich problemów I podejmowane kroki w walce z nimi 🙂 ja też kiedyś lubiłem przesadzać.. Ale przyszły dzieci.. kobita I pies do tego, więc się człowiek uspokoił. Teraz tylko palonko zostało 😛

O CBD bus musiał poszukać która odmiana będzie najbardziej pomocna przy twoich problemach. 

Doceniam szczera odpowiedź I pozdrawiam 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bobas1212 Rozumiem Cię doskonale 🙂 Mam podobnie, tendencje do uzależnień i przesadzania. Od kiedy zebrałem swoje pierwsze roślinki paliłem cały czas, bez przerwy 1 - 4 g dziennie, widziałem dobrze że mi to nie służy ale ciężko było przestać. Dla mnie za często palone THC to rozleniwienie i brak motywacji od życia. Do alkoholu mam podobnie a nawet gorzej, jak już zacznę piwkować to na początku jedno piwko później 2 i dochodzi do 6 - 8 dziennie...  Aż zacząłem uznawać że staje się alkoholikiem. Jak jeden dzień bez piwa wytrzymałem to chodziłem wkurwiony na cały świat że nie chce sobie pozwolić na piwo.  Teraz jestem już na tygodniowym detoxie od alkoholu i THC czuje się świetnie i mam mnóstwo energii. Ale kocham ziółko za ten piękny stan w głowie a przede wszystkim sative. Ale muszę się ogarnąć i narazie postanowiłem sobie do początku grudnia zero ziółka a później już sporadycznie do relaksu i nie częściej niż raz na 2 -3 dni. A alkohol tylko okazyjnie i już nigdy samemu. Ogólnie to staramy się z Żoną o dziecko od około pół roku, a zacząłem czytać o THC że nadmiernie często palone osłabia ruchliwość plemników i to również skłoniło mnie do zaprzestania palenia takich ilości. 
 

Edytowane przez Zumiacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...