Skocz do zawartości
WBB

Lemon Haze, Purple Kush, Gorilla Glue 80x80x160 HPS 400W

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10/03/2023 o 22:35, Zielone krainy napisał:

@WBB Będę zaglądał, jak już zaczniesz nową przygodę, powodzenia i gratulacje wyniku z tej uprawy. Donice pod długość wega się daje, jak do 35 dni weg to wystarczy 11 l donica, jak dłużej np.z 50 dni to 15 l donica.

Więc 11L donice będą.

Nie wiem na którą odmianę się zdecydować. Przy tym obecnym grow brakło nam z bratem trochę mocy, albo tolerancja wzrosła. Dobrze by było teraz wziąć od razu nasiona z pierdolnięciem.

Do tych nawozów co mi tam zostało co dobrać żeby chociaż na sam początek czegoś nie brakowało?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB coś na miejscu lepiej, bo paczka nie musi przez granice przechodzić

Edytowane przez Kibic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Katastrofedens napisał:

@WBB Powiem Ci tak ważne by były dobrze przechowywane i wtedy problemu nie będzie żadnego 🙂  a co do nawozów to jakie masz na stanie ? 

Cały TriPack muszę wyrzucić bo zmieszalem tam 6 letnie nawozy i mam wrażenie, że po tym eksperymencie mi 3 sztuki popsuło...

Żeby później tu nie szukać problemu muszę to wylać w pizdu.

BioHeaven tam został, CalMag i PK14/15.

 

25 minut temu, Kibic napisał:

@WBB bez różnicy

Na pewno? Bo się już przymierzałem kupić coś z tych słynnych seedbankow... 🙂

A jak Was tu tyłu to muszę wykorzystać i zapytać czy przy tym 80x80 lecieć HPS 400W czy zmniejszyć na 250? Można by też 250 Sumer Lumen włączyć to o 10% jeszcze podbija... Żarówkę bym dokupił taką 250w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB  ja bym kupił biotabsa ten starter masz akurat na 5 roślin w 11l donicach 🙂 pk masz calmaga tez wiec czego chcieć więcej i bioheven tez się przyda wtedy i nic więcej nie potrzebujesz  🙂   Wtedy podlewać i tylko obserwować rosliny, lac   co potrzebują 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB edytowałem wiadomość przeczytaj wyżej 

19 minut temu, WBB napisał:

A jak Was tu tyłu to muszę wykorzystać i zapytać czy przy tym 80x80 lecieć HPS 400W czy zmniejszyć na 250?

400W daj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Katastrofedens napisał:

ja bym kupił biotabsa ten starter

Ale później żadnych herbatek robić przy tym nie trzeba? 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB nieee  musisz kupować 🙂 ja kiedyś leciałem na pk 5-8 potem zmieniłem na Bio bloombastic do tego calmag i było zajebiscie 🙂  ja kupiłem bo chce spróbować co to jest i do tego lac pk 5-8 🙂 upierdliwe jest robienie tej herbatki 🙄 ale jak skuteczne ma być to trzeba   się namęczyć  😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB micro, grow, bloom - 0.5l 72zl, starczy na 4 dobre 3 krzakowe uprawy, pk 13/14, calmag, ph down/up - zależy jaką wodę masz, miernik ph wody i gleby. Cały komplet max 150 zł z kurierem. Nic więcej nie potrzebujesz, chyba, że jakieś koronomysły będziesz tworzył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@WBB  Bierz jakąś indice z wysokim poziomem THC np. Dos si Dos 33 BarneyFarm albo LSD, ewentualnie np. Anesia seeds Future. Nawozy to enzymy , ukorzeniacz, clamag, grow, bloom, pk 13/14 lub stymulatory np. Plagron green sensation i sugar Royal, ph minus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, muszę mieć teraz na tacy podane bo muszę już zamawiać, później się będę zastanawiał dlaczego to 🙂

PH minus mam ale ani razu nie użyte bo zdaje się pH wody jest ok.

A spieszę się z zakupami bo tam 400W świeci bez celu... dochodzą 2 panny, które i tak wyrzucę 🙂

Ziarno myślę, że będzie te DOS SI DOS 33 od Barneya

Wziąć AllMix? Bo zawsze tą ziemię brałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13/03/2023 o 08:24, WBB napisał:

Wziąć AllMix? Bo zawsze tą ziemię brałem...

możesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Order widzę dostałem a temat można by zamknąć.

Nie potrafię napisać ile wyszło ale średnio 40-50g na sztukę.

Materiału z dwóch ostatnich nie da się jarać.... brat potwierdził, że pachnie jak kupa a smakuje jak palone siano z łąki.... ale mówi, że klepie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...