Skocz do zawartości
Eddie Plant

2x OG Kush, Amnesia, Early Skunk 2.0// 60x60x140// MH TS600

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tak jak mówiłem zakładam nowy temat.

Pestki:

1x OG Kush od RQS

1x OG Kush od Dutch Genetics

1x Amnesia od Bulk Feminised Seeds

1x Early Skunk 2.0 od Bulk Feminised Seeds

Nawozy: Biobizz, na ostatnie 3 tyg. pk 13/14 od Canny

Chyba 16go października wykiełkowały, jeśli dobrze pamiętam. Wolno lecą, bo warunki już nie takie jak latem i od pestki 12/12.

 

20221024_213102.jpg

20221024_213108.jpg

20221101_152430.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podlano lącznie litrem papu tj. 4ml Biobizz root juice i przesadzono do 9,5l Herculesów.

20221103_114452.jpg

Ziemia jednak Plagron lightmix, nie mieli biobizza

I zaopatrzono się w...

20221103_115438.jpg

Dzień życia 18

Napewno zdam relacje z używania tego Terpinatora. Słyszałem same pozytywy. W końcu to CA ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Eddie Plant i teraz powiedz mi jaki ma sens 12/12 od startu.. 😕 zobacz 3 tydzien twoje karzelki a zobacz 3 tygodnie moje.. roznica kolosalna. Jaka tu oszczednosc czasu? Po 3 tygodniach twoje ledwo stercza a po 3 tygodniach normalnego wega planty sa dosc pokazne bez ich dotykania. Moje koncza 4 tydzien i wchodza we flo obecnie a twoje po 3 tygodniach wygladaja jak po tygodniu dobrego wega 🤔 Skoro po 3 tygodniach nie widac zeby byly duze i np. juz kwitly.. to po co im zabierac ten wazny czas na start. Roznica jest ogromna na twoja niekorzysc.

 

I zamiast dac im spokojnie rosnac zeby nabraly tempa to teraz jeszcze je kladziesz na bok na 12h w ciemni 🙏🙈

Edytowane przez Mr.Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xD no rację poniekąd masz no. Ale nie wiedziałem na jaki rezultat mogę liczyć xd 

ale dobrze śledzisz moje relki xD wiesz, że teraz mają ciemnie xdd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Eddie Plant myślę ze 12/12 ma sens bardziej przy klonach..? Nie wiem.. one poprostu wyglądają jakby straciły  3 tygodnie a nie cokolwiek  zyskały. Nie neguje  twojego projektu.  Sam o tym myślałem kiedyś, oglądając  zdjęcia z 12/12 w necie. Jednak uważam że od 2 do 4 tygodni wega jest najbardziej optymalne  jeżeli więcej sztuk na małej powierzchni.. jak to u szafiarek wyglada.. 😄

Szkoda Ci czasu? Daj następnym razem 2 lub 3 tygodnie dobrego wega 20/4 tak jak ja zrobilem i potem switch. Widać że mając 8h więcej słońca niż przy 12/12 kwiaty rzeczywiście nadganiaja czas 😉

Wrzucę potem fotki to zobaczysz łodyga po 4 tygodniach gruba jak długopis..  W 2 litrowym słoiku. 

To tak jak @Zielone krainy pisał..  jak ja rozkrecisz od startu I wiesz czego ona chce to idzie jak szalona 😛

Edytowane przez Mr.Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...