Skocz do zawartości
Boogie

Co teraz?

Rekomendowane odpowiedzi

Moja pierwsza uprawa, dużo nie wiem, podchodzę do tematu z dużą dozą ciekawości i zapewne popełniam sporo błędów, które już wiem że jeśli zrobie nowy rzut to ich uniknę. Także proszę o wyrozumiałość:)
A minaowicie, do namiotu, gdzie mam miesięczne 2xauto grejfruty (jedna rośnie prostu, druga ma lst) - dorzuciłem purplehaze i ogkushauto. Mają tydzień i ładnie rosną. 
Pytanie co ze światłem zrobić aby każda panna była zadowolona? Na te chwile jest 20/4.
Dodam, że grejfruty wyrosły niemrawe jak na miesiąc, bo przeszło 2tygodnie były na żarówce 1350lumenów. Teraz jadą na HMts600.
Jest szansa, że małe dogonią grejfruty? Nie chce ich przevegować i pewnie niebawem powinienem przełączyć 12/12.
Co wtedy z małymi będzie?
Na których się bardziej skupić?
Nie bijcie, radźcie 🙂
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boogie jakbyś dał jakieś zdjęcie poglądowe to było by fajnie. 

Wszystkie to auto ? Czy ta purple haze to fotozależna ?

Jeśli są wszystkie auto to sobie mogą rosnąć razem, najwyżej później zostaną Ci 2 planty żeby do końca doszły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boogie automatów nie dasz rady "przewegować", one są już genetycznie ustawione na automatyczne wejście w kwitnięcie. Nawet jak ustawisz 24/0 to po ok 4-5 tygodniach zaczną kwitnąć(czasem może to być nawet i 3, kwestia genu) . Polecam już zaopatrzeć się w cal-mag bo flo na pewno wyjdą niedobory. Pozdro 💪 

Edytowane przez mirecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr purple nie jest auto jako jedyna. 

 @mirecki No właśnie tak sie zastanawiam czy nie zaczęły kwitnąć. Pierwsze oznaki kwitnięcia to te białe włoski? Zapach też intensywniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...