Skocz do zawartości
Duży Topek

2 Auto, Black Triangle OG, Cherry AK, Mars Hydro TS600

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry kochani  wracam po małej przerwie po sankach.

 

Za kilka dni zaczynam uprawę, lecz post założę dzisiaj, aby nabrał rozpędu i zachęcił więcej fanów.

 

Boxik 50x50x120

lampion ts600

wiatraki mi sie 2 spaliły, ale możliwe że dziewczyna mi pożyczy bez wiedzy że pożyczyła.

Wentylacja wciągajaca z filtrem zwykła, aby mniej jebało na bloku.

 

Pestki :Black Triangle OG, Cherry AK

Ziemia akurat jak zawsze używałem lightmix z plargon czy jakos tak to tym razem zainwestowałem w najlepsza ziemie na stronie :BioBizz All Mix 20L, bardzo bogata ziemia do upraw organicznych. (Zobaczymy jak w niej moje suczki wyrosną )

 

Na koniec dodam że oprócz tej ziemi. Nie posiadam żadnego nawozu. Także zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce .

 

Pozdrawiam i PDW

 

 

 

2st1.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Duży Topek Jechałem na tej ziemi ostatnio. Pod koniec 3 tygodnia zaczęły pokazywać pierwsze zapotrzebowania przy podlewaniu samą wodą. Uważam, że bez nawozów zmarnujesz potencjał. Obstawiam, że przy 5 tygodniu już byś tego żałował 😛 

@Mr.Green Panie Green, wykorzystam ten temat do zadania Ci pytania, bo nie da Ci się wysłać wiadomości prywatnej :P. Wybacz @Duży Topek .
Słuchaj będę brał ten zestawik za 240 od biotabsa. Będzie on totalnie wystarczający, czy coś dokupić na późniejszą fazę kwitnienia? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...