Skocz do zawartości
Fikumiku

Pierwszy growbox

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam do dyspozycji szafeczke w której mam przestrzeń 30cm na 37cm i wysokość prawie 60cm. Jak dużą doniczkę jestem w stanie tam wsadzić? Myślałem o ledzie https://ledam.pl/product/panel-cree-cxa2520-grow-led-35w nada się? Jeśli chodzi o wentylację, to mam plan na dwa radiatorki komputerowe wydmuchujace (z filtrem węglowym), gdzie go umiejscowić najlepiej? Góra, środek, dół? 

Dobrego dnia wszystkim i dzięki za rady 😄 

edit: teraz widzę, że jest dział majsterkowicz, przepraszam 😞 mogę prosić o przeniesienie?

Edytowane przez Fikumiku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

3 godziny temu, Fikumiku napisał:

Jak dużą doniczkę jestem w stanie tam wsadzić?

niw masz wysokiego growboxa, jakąś płaską możesz zrobić doniczkę 

 

3 godziny temu, Fikumiku napisał:

Jak dużą doniczkę jestem w stanie tam wsadzić? Myślałem o ledzie https://ledam.pl/product/panel-cree-cxa2520-grow-led-35w nada się?

tak

3 godziny temu, Fikumiku napisał:

Jeśli chodzi o wentylację, to mam plan na dwa radiatorki komputerowe wydmuchujace (z filtrem węglowym), gdzie go umiejscowić najlepiej? Góra, środek, dół? 

dół wlot góra wylot

3 godziny temu, Fikumiku napisał:

teraz widzę, że jest dział majsterkowicz, przepraszam 😞 mogę prosić o przeniesienie?

majsterkowicz to majsterkowicz, ten jest dobry dział

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Fikumiku  Jak box będzie szczelny, to jak może wystarczyć tylko wylot ? Skąd świeże powietrze w szafce, jak będzie tylko wyprowadzane, a nie wprowadzane , chyba , że wylot bez wentylatora i filtra, ale wtedy wewnątrz szafki warunki będą bez kontroli, wysoka wilgotność na kwitnieniu doprowadzi do plechy i game over , koniec zabawy, czas zmarnowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie jakie rozwiązanie lepsze wylot z dwóch pc radiatorów + pasywny wlot, czy radiator na wlot i radiator na wylot?

Z drugiej strony jeszcze go nie uszczelnialem może jak pisze @Zielone krainy to jest rozwiązanie na 😛

Edytowane przez Fikumiku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...