Skocz do zawartości
Luznyyy

Liscie tzn ich koncowki zwijają sie na dół, popalone, wysuszone?

Rekomendowane odpowiedzi

1.Liscie tzn ich koncowki zwijają sie na dół, takie pazury sie robia jakby.. podlewam 7l doniczki co 2, 3 dni 1100ml.. Wiec chyba ok.. Magnez wapno niedobór? Zapomniałem.. mam jw czesciej podlewać? 

2. Końcówki liści tak jakby popalone/wysuszone? 45cm od lampy. Za blisko lampy ta haze jest? Marshydro 300w na 75% mocy ale np Moby Dick jest 20cm od lampy i jemu nic nie jest.. Tylko ta haze tak sie zachowuje.. dziwne.. Może jakas delikatniejsza?

20220912_133433.jpg

20220912_133529.jpg

Moby Dick najwyższy i wszystko ok z nim a haze sie podpala jakoś tzn liscie jej

20220912_134334.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Niemedyczny_Użytkownik napisał:

Azotu za dużo.

Chyba masz racje, ale dziwnie bo dalem tylko 1 tablete biotabs na jedna doniczkę .. i potem raptem kilka razy doslownie blooma bez growa w ogole..Nastepnym razem dam z pól tabsy.. dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Udyr napisał:

@Luznyyy do tabsa masz herbatkę z zestawu. 

A bloom ma też jakąś część azotu, nie pamiętam ile. Powinno być pod naklejką na butelce.

Tak stary widzialem wlasnie jak lałem.. ale to nieduze proporcje .. podlem raptem z 4 razy.. od jakiegos czasu sama wodani niech tak zostanie.. Piona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...