Skocz do zawartości
tmcx730

purple kush AF [0.64m2]

Rekomendowane odpowiedzi

dzień 16

wracam dopiero w poniedziałek więc podlałem ją delikatnie calmag 0.3ml/l prewencyjnie. myślę, że w poniedziałek będzie wyglądac zjawiskowo panna. pozdrawiam1331046000_IMG20220924133129(1).thumb.jpg.50ca96e7d740601deef7a237990781cc.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzień 18 

nie było mnie od soboty, główny szczyt wystrzelił w chuj w górę dlatego odrosty urosły tak średnio na jeża. zglebowałem rośline i odsłoniłem odrosty. 

podlałem ~600ml odstanej kranówki ph ~6.6

zdjęcie spod leda i bez leda. pozdro

 

 

IMG20220926065607 (1).jpg

IMG20220926065634 (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tmcx730 wczesne lst ma to do siebie ze trzeba poprawiac bo glowny szczyt jest tylko lekko opozniony i nie zwalnia za bardzo. Jest to spowodowane tym ze ciezko go fest zglebowac i opoznic jego wzrost co dalo by kopa malym odroscikom 😛

Odsloniecie odrostow to jedno.. a przystopowanie glownego stozka to drugie 😉

bedzie ok 🙂 dobrze wyglada 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green no przy każdej okazji będę glebował główny szczyt, żeby zawsze był poniżej odrostów, a odrostami chcę balansować tak żeby roślina każdy z nich przez jakiś czas traktowała jako główny stożek wzrostu, wtedy będzie równowaga i równe szczyty. myslicie, że do następnego podlania zapodać jakąś minimalną dawke alg-a-mic czy jest to zbędne przy zdrowej roślinie? pozdro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzień 19,5

dwa z odrostów dogiąłem już lekko do gleby, żeby pozostałe dostały troszkę więcej miłości od rośliny. łącznie dodatkowych odrostów jest 6, postaram się doprowadzić do sytuacji gdzie każdy z nich jest równie silny. wczoraj wleciał oprysk z alg-a-mic 1ml/l oprócz tego póki co podlewam tylko odstaną kranówką ph zbijam biobizz ph - do wartości ~6.5

pozdro

IMG20220927153131 (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21,5

lepsze ujęcie

roślina nie dostała do jedzenia nic oprócz

1x  0.3ml/l calmag 

1x 1ml/l oprysk z algamic

nie widzę potrzeby karmienia, na flo mam plagron terra bloom, sugar royal i green sensation 

 

koniec treningu lst już więcej jej nie naginam, czas na odbicie. pozdro

IMG20220929153311 (1).jpg

Edytowane przez tmcx730

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

update 24

dałem wiatraki na dół i odsłoniłem szczyty, jeden szczyt dogiąłem lekko bo poleciał za bardzo w górę. jutro rano podleje z 350ml odstanej kranówki ph 6.3 

żadnych deficytów nie widzę, zastanawiam się czy nie dodać może takiej minimalnej daweczki sugar royal z 0.2ml/l . korci w chuj ale nie wiem czy to "coś da".. wydaje mi się, że roślina jest najedzona póki co w sam raz, a sugar royal ma jednak npk 9-0-0. rano podejme decyzję czy dodam muszę sie z tym przespać😅

temperatury to:

dzień - 27-28 / 75-80%

noc - 21 / 75-80% 

proszę niech mi ktoś podpowie ile jeszcze mogę trzymać taką wilgotność, a kiedy włączyć wiatrak wyciągający i zbić do 50% 

reszta jak na załączonych obrazkach, pozdro!

IMG20221002222453 (1).jpg

IMG20221002222507 (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, tmcx730 napisał:

żadnych deficytów nie widzę, zastanawiam się czy nie dodać może takiej minimalnej daweczki sugar royal z 0.2ml/l . korci w chuj ale nie wiem czy to "coś da".. wydaje mi się, że roślina jest najedzona póki co w sam raz, a sugar royal ma jednak npk 9-0-0. rano podejme decyzję czy dodam muszę sie z tym przespać

dobre ma kolory to nie dodawaj 

55 minut temu, tmcx730 napisał:

proszę niech mi ktoś podpowie ile jeszcze mogę trzymać taką wilgotność, a kiedy włączyć wiatrak wyciągający i zbić do 50%

jeszcze możesz potrzymać, topów jeszcze niema

a wiatraka wyciągającego nie  masz włączonego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...