Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Mr.Green napisał:

@Skunmamahuana nie wiem jak trichomy ale automat wyglada jakby juz gotow 🙂 nawet jak na kilka dni dasz mu 12/12 po przelaczeniu to watpie by mialo to wplyw na jego koncowke.

Właśnie mleko jest kurde , ostatnio ściąłem za szybko i nie byłem zadowolony z mocy … teraz chce je przetrzymac , lepią się już bardzo , szron jest ale bursztynu nie widać . Dam im jeszcze tydzień i kosa . A sezony z dwa tyg niech podrosną i 12/12 i niech kwitną tylko pytanie czy siądzie 100g z jednej 🤔

3 minuty temu, Zielone krainy napisał:

@Skunmamahuana 100 g z jednej to około 40 dni wega, więc jeszcze muszą się rozrosnąć, jak chcesz po setce z krzaka.

 

Dam im dwa tyg , jutro może jakiegoś boosta im dam i zobaczymy . Kurde te fajnie idą , widać ze zdrowe i zielone i nie chce nic spieprzyc 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Skunmamahuana  Kolorystycznie nie potrzebują pierwiastków, wszystko mają w ziemi, jedynie jakiś ukorzeniacz i enzymy byś mógł podać dla przyspieszenia rozwoju, a konkretnie szybszego ukorzenienia rośliny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Zielone krainy napisał:

@Skunmamahuana  Kolorystycznie nie potrzebują pierwiastków, wszystko mają w ziemi, jedynie jakiś ukorzeniacz i enzymy byś mógł podać dla przyspieszenia rozwoju, a konkretnie szybszego ukorzenienia rośliny.

 

Tak zrobię byku , wrzucam tu zdj automatów oceńcie sami czy kosić 

526000F8-9CAF-4BA9-9F76-027AE5CDF9E5.jpeg

6E7BD17C-B177-448A-BD69-990D22CDACEB.jpeg

4DC7F53E-9596-4F6F-AF68-44E2058F3AE8.jpeg

888002A1-3BB0-4FFC-9333-6D356E2E5287.jpeg

8546D7FB-5B50-4FD3-8A38-42752890ED7B.jpeg

FF3CAB00-EDE4-4C8A-B28E-36A00838EAD7.jpeg

7630E65F-45B8-4FF6-8AAF-D38AD6591002.jpeg

E495CE9E-E888-4E75-9124-C9828F9D367A.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Skunmamahuana  Niezbyt wyraźne są trichomy na tych zdjęciach, ale nawet w tym wypadku można stwierdzić, że jest biało, więc mleko przeważa, nie widzę jednak bursztynu, więc bym jeszcze chwile potrzymał, by na pewno nie było mieszanki mleko-przeźroczyste , bo nie da to pełnej mocy, o kanapowcu nie wspominając, ale jak pasuje ci mocny energetyk to kosić możesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Zielone krainy napisał:

@Skunmamahuana  Niezbyt wyraźne są trichomy na tych zdjęciach, ale nawet w tym wypadku można stwierdzić, że jest biało, więc mleko przeważa, nie widzę jednak bursztynu, więc bym jeszcze chwile potrzymał, by na pewno nie było mieszanki mleko-przeźroczyste , bo nie da to pełnej mocy, o kanapowcu nie wspominając, ale jak pasuje ci mocny energetyk to kosić możesz.

 

Powiem Ci ze jestem z tych co lubią żeby wewaliło w fotel , jaram dla relaksu i wyciszenia wiec dla mnie haj umysłowy nie za bardzo hehe . Ostatnio ściąłem właśnie takie i to nie dla mnie . Mam mikroskop foty zrobiłem na szybko teraz , niestety z moim tel nie wyostrzy mi tak fajnie mikroskopu . Bądź co bądź myśle ze za tydzień będzie już git i gotowa wypłukana z bursztynami do cięcia 👊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Skunmamahuana  Pełne mleko może i za tydzień będzie, ale bursztyn wymaga znacznie więcej czasu, ale to już zależy, jakie proporcje cię interesują, jak chcesz mocnej kanapy to ja bym powiedział, że to mogą być nawet 3 tygodnie jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedz ze to automat i moc nie musi byc potezna. Moze byc poprostu tak ze on juz mocniejszy nie bedzie. To nie sezon. Lecz tak jak Pan Zielonka napisal.. do bursztynu w wiekszej skali to 2 tyg na bide do 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green auto wcale nie musi być słabsze, ja miałem auto odmianę z przewagą sativy, która zaliczana jest do odmian medycznych, a przeszedłem się po kofach to oprócz gorilla glue nic nie było w stanie osiągnąć takiej mocy, że najpierw zaćmienie, a później happy birthday ✌️😁 Teraz jadę sezona z przewagą genów indica i zobaczymy czy będzie happy feet ✌️🤠

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Rzeźnik napisał:

@Mr.Green auto wcale nie musi być słabsze, ja miałem auto odmianę z przewagą sativy, która zaliczana jest do odmian medycznych, a przeszedłem się po kofach to oprócz gorilla glue nic nie było w stanie osiągnąć takiej mocy, że najpierw zaćmienie, a później happy birthday ✌️😁 Teraz jadę sezona z przewagą genów indica i zobaczymy czy będzie happy feet ✌️🤠

Ja właśnie mam gorille i dlatego myśle ze jak dojdzie to pozamiata ✌️ Pozdro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rzeźnik-u nie napisalem ze musi byc slabsza lecz ze moze byc 😛

Jezeli wezme automata z FastBuds co ma 27% THC podane przez producenta i zestawie go sezonowym np. Critical od RQS ktory ma 19% THC podane przez producenta to jak to wyjdzie w testowaniu na płuco 🙂 ze auto silniejsze od sezona? 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green no wieeem, ale napisałeś, że nie musi być potężna, to ja od razu cyk, kontraścik, żeby był pełny obraz sytuacji 😁 bo teoretycznie (jeżeli chodzi o Twoje porównanie) to może być ten 27 słabszy od 19, bo to też zależy od sposobu prowadzenia uprawy(każda pomyłka się odbija), genów, jakości pestki... Chociaż szczerze to nie wiem jak można to zjebać aż tak, ale matematyczne szanse są 🙄 w sumie to jest tu na forum jeden gagatek, co w jednej fotorelacji z 13 pestek wysadził i został mu jeden krzak i bodajże trzeci raz klony z niego zbiera 😂

@Mr.Green i ogarnij skrzynkę, bo nie mogę Ci wysłać wiadomosci na pw 😁

Edytowane przez Rzeźnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Skunmamahuana trzymaj jeszcze te auto aż zadowoli cię efektem bo na ta chwile kanapy napewno nie będzie. 
 

chhba ze masz chęć to urwij małego bobka podsusz i zobaczysz czy ci odpowiada 😉

 

Co do sezonów to rozkładają tam dalej LST i w końcu powoli przełączysz jak będzie już ładnie rozciągnięte po powierzchni. 
 

do świat nie ma opcji żeby ci doszło, musiał byś przełączać je już. To może by ci się udało. Ale raczej nie w zaawansowanym bursztynie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam grupo , dziś popracowałem trochę nad nimi i ponaginalem jak się dało , nie wiem dlaczego ale jeden szczyt ma baaardzo dużo odrostów , ale to chyba przez fim , mniejsza . Gdy naginalem jedna to pękł szczyt , mam nadzieje ze się zrośnie . Jedna panna miała za długi szczyt wiec go zgialem delikatnie mówiąc , powinna poradzić sobie z tym . Poczekam tydzień zobaczę jak będą reagować 

F8AEE2D4-7040-482C-802E-0C71F3D5762F.jpeg

166F7720-6B8E-4E32-8D15-C89C9920CD6A.jpeg

AB5930D7-7F95-4A1F-8BD1-0A9AD5FF7E02.jpeg

Przypomniałem sobie o moim sezonie No name który miałem na zewnątrz , już kwitnie jakis miesiąc ale ze względu na pogodę musiałem go wziąć do domu by sobie doszedł , narazie świece mu w namiocie takim średniej jakości ledem i miałem problem by go wgl zmieścić w ten namiot .. jest prawie na styk , dwa szczyty musiałem zgiąć bo stykały by lampy . Jeśli wytrzyma tam dwa tyg to wrzucam go do tych panien do światła 12/12 

7022161D-DA9D-4D51-AE3F-612DC0EB64B1.jpeg

8E255FD3-501F-4936-A9D1-FD7A48CB65AD.jpeg

236F4BE6-0490-48CB-B5B4-C229D9C92CA7.jpeg

500D492C-DE66-42EB-A748-80A65922255F.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Mr.Green napisał:

Ale mokry ten plant.na ostatnich zdjeciach. Zeby plecha sie nie wjebala 🙂

To było zdjęcie jeszcze jak była na zewnątrz a pogodę mamy deszczowa , niestety miałem tylko takie zdjęcie gdzie widać topy 😏

Jak narazie tylko tyle mogę jej zrobić , słońca na zewnątrz nie ma a większego boxa już nie mam.. został mi tylko namiot po auto . Musi jakoś wytrzymać , myśle ze ma lepiej niż w deszczu bez słońca 👊F789E53E-79E4-4D4C-87EB-43C4C32C0FC7.thumb.jpeg.5ae3f08feaddd247b8e64783adbf63a9.jpeg

AB497301-90FA-4C89-931A-5621BB668599.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...