Skocz do zawartości
Adrianosiku

Wertikalbox HPS CMH candy kush fast wersion

Rekomendowane odpowiedzi

Haba. przypomniało mi się że na balkonie dwa klony   upośledzonego herrera rosną, nie pogubiły jeszcze liść  choć topy gotowe, pogoda piękna ciepło brak przymrozków zostawić czy kosić? Nie zależy mi zbytnio na tych chwastach bo i tak słabe ale  lepsze słabe niż żadne.baba

16671273512154283873445018707725.jpg

IMG_20221030_115745.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster a tak zapomniałem rośliny rosły bez nawozu na kompoście który zrobiłem, i tak fajnie że deficytu w nie pokazały, takvtrichomy gotowe

@AmberYbarra 95%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Brazil Munster napisał:

Włosami aż tak nie ma co sie sugerować. 
 

skoro gotowe to już nie ma na co czekać tylko głowy walić 😎

Ale jak włosy są w ciemnie w 95% to raczej dojrzała ?.

Czym Twoim zdaniem warto się sugerować w tym przypadku ?.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Brazil Munster napisał:

Fotoperoidy.  Nie ma to znaczenia tak Czy inaczej.  Auto tez potrzebuje te 8-10 Tyg na same kwitnienie. 

A od kiedy Twoim zdaniem warto liczyć te 8-10 tygodni kwitnienia, od jakiego momentu ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Brazil Munster napisał:

Od pokazania się wlansie tych włosków o których mówiłeś. Czyli prefolwerow, i od tego dnia liczysz sobie tygodnie kwitnienia. 

Tak. Ale one najpierw pokazują się w węzłach czyli miejscach gdzie liść wiatrakowy łączy się z łodygą główną i bardzo szybko usychają. Czyli to są tak jakby włosy wstępne. Ty liczysz właśnie od nich ?. Czy od włosów które wyjdą na Topie ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Brazil Munster napisał:

Wlansie od tych które wyjdą wstępnie.  

To powiedz czemu wielu sprzedawców nasion Automatycznych pisze w ofercie że od pestki do ścięcia 70 dni czasu ?.

To nie będzie czasu na te 8-10 tygodni na samo kwitnienie skoro wszystko ma się zamknąć w 70 dni ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klon Jacka herrera   większość już ścięta zostawiłem popkorn mimo że był już gotowy to i tak tydzień po kosie spuchł, ten zostaje na polu do puki nie złapie plechy 

16672109924137161550469785760853.jpg

IMG_20221031_111302.jpg

IMG_20221031_111238.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Brazil Munster napisał:

Brednie zawsze piszą. 
raz rozbiłem automata i od wyjścia do ścinki zeszło 92dni.   Gdzieś średnio wszystkie pokazały prefolwery po 23-24 dniu. Wiec 3,5 tyg Wega. 
 

sa szybkie auto ale wątpię ze gotowe mogą być w 8 tyg. 

A ile trwał wzrost i puchnięcie pąków w tych 92 dniach ?. Bo preflower to jedno a pąk finalny to inna kwestia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...