Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Roślinka to Purple kush ma już około 6 miesięcy i dalej nie kwitnie jakieś porady? Sztyty zaczęły już się obalać więc trochę podwiazalem je bo są troche za ciężkie już.. Teraz też poobcinalem te mniejsze które by nie doszły przez brak światła na dole. Dziękuję za podpowiedzi

20220830_192805.jpg

20220830_192828.jpg

Jutro jak będzie jasniej to wstawię zdj całej roślinki jak wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Marysia napisał:

Witam. Roślinka to Purple kush ma już około 6 miesięcy i dalej nie kwitnie jakieś porady?

taka genetyka, jak to out to nie dojdzie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester dlaczego ma nie dojść jak to out? Chyba po to są outy żeby sdzic wcześniej i później trochę zebrać i więcej niż auto.. to nie rozumiem po co są outy jak nie dochodzą w ogóle. Bo każdy komuś pisze jak dodaje daj na forum czy dojdzie out to piszą że nie dojdzie już xD

To nie rozumiem po co są te outy właśnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Marysia Jak to fotoperiod to byś musiał chować na 12 h do ciemni i na 12 h wynosić na światło, wtedy po 7-8 dniach zakwitnie, ale chować byś musiał dalej do ciemni i wystawiać, bo jak nie będzie miała zachowanej ciemni to się cofnie na wega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Marysia napisał:

@Zielone krainy I pewnie nie ma szans żeby wywolac kwitnienie czy coś? Np. Schować na 48h w ciemnie? 

Następnym razem spróbuj z Automatem. 75 dni to jest średnia życia większości z nich. Będzie dla Ciebie lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, AmberYbarra napisał:

Następnym razem spróbuj z Automatem. 75 dni to jest średnia życia większości z nich. Będzie dla Ciebie lepszy.

Amator ma uprawić automata w 75 dni...Nie mogę się doczekać żeby zobaczyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir  Będzie 75 dni i kosa na przeźroczystych , też można, jak ktoś chce jarać niedojrzały temat, jaki też coś klepnie. Jak chodzi o szybkie odmiany auto, to niektóre dojdą nawet w 60-65 dni w idealnych warunkach indoor. ale w outdoor w Polskim klimacie, będzie potrzeba 90 dni, by kosić coś dojrzałego.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy jeśli wogóle coś bedzie.gadamy o amatorze...

W sumie czlowiek szczytami nazywa stożki wzrostu, więc może liście pali zamiast kwiatów ;) joke, nie obrażam.sam zaczynałem niedawno :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir  Szczerze nie lubię automatów, dla mnie to coś pozbawionego sensu w indoor, ale jak chodzi o outdoor to inna sprawa, jakbym miał sadzić pod chmurką to sadziłbym automaty, choć są słabsze w kwestii mocy, mniej plonu dają, ale na pewno dojdą , oczywiści gdy ktoś nie postanowi ich sadzić pod koniec sierpnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy myślimy jak zwykle podobnie.Automatów jest więcej, zdaje się, odmian niż sezonów.Ale ja też wolę panować całkowicie nad rośliną.Amator zawsze myśli automat=łatwiej.

Każdy "leci" na szybkość i duży plon.

No nie każdy...ale większość.

Teraz sobie przypomniałem, że mam jednego automata w boksie.Miał słaby start a z mojej strony olewkę, rośnie bardziej żółty niż zielony ale zaczął kwitnąć.Hehe nawet z "piątki" się ucieszę.Będę sobie kisił go w słoiczku koło Power Plancika :)

Edytowane przez Lasir
Literówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir   Ja uprawiam tylko indoor , więc automat jest mi tak potrzebny w szafce , jak przędziorki, lub ziemiórki. Roślina jest lipna , jak dla mnie , gdy mowa o uprawie w zamknięciu, a tylko na outdoor bym ją dał, bo wtedy ma sens, gdyż nie trzeba czekać na to, aż ilość godzin światła na niebie pozwoli roślinie przeskoczyć na kwitnienie i tylko , dlatego ma sens pod gołym niebem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy Ja za to mam w planie skosić odmiany które powstały napewno jako sezony bo było to dawno temu.Jak już się nacieszę to może dla odmiany posadzę automaty.Dla odmiany albo z ciekawości ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...