Skocz do zawartości
ZielonyTabaluga

Grow z obudowy pc, czy dobrze myślę?

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, jestem nowy, pierwsze moje kroki z parapetem nie poszły dobrze, dlatego chcę zacząć z boxami. Jako, że wykiełkowalem ak47 auto, zrobiłem growa z pc, obłożony został tą folią co się szyby w samochodzie zasłania przed słońcem, i teraz pytanie... Jakie światełka? To co znalazłem według zaleceń Tester'a, to : Żarówka CLF Spirala 30w=150W e27 2700k 1950lm x2. Może to być? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@ZielonyTabaluga Dobrze myślisz ale mógłbym ci zaproponować coś lepszego, sam mam PC-Boxa tzn, teraz już z niego nie korzystam ale z pomocą @Udyr udało mi się takiego stworzyć i na prawdę świetnie funkcjonował. Polecam ci kilka żarówek v-tac LED. Są tanie i dorównują panelom LED, wiadomo CFL też może być ale wydaje mi się że efekty będą znacznie lepsze przy V-TAC. Roślina rozwijała się jak pojebana na koniec musiałem ją wynieść bo nie mogłem jej zmieścić w PC-Boxie zle po prostu wszystko sobie wyliczyłem ale jeśli chodzi o jakość tych żarówek są na prawdę świetne i dobrze się sprawdzają w PC-Boxach. Wpisz sobie Diesel Automatic fotorelacja PC-Box powinno ci wyskoczyć nawet w google. PS. CFL zajmują sporo miejsca a takie zarówki jakie wymieniłem ci wyżej po ucięciu plastików mocno napieprzają swiatłem, i będziesz miał dużo więcej przestrzeni, bo są dużo mniejsze niż CFL. Pozdro 👊

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szwagrom Dziękuję mordo za pomoc, wyślij mi proszę link, bo sam odnośnik dał za dużo wyszukiwań. Co do pc boxa, jest on tylko do celów pewnego wzrostu, w między czasie planuje stworzyć szafę aby coś wyhodować. Jak mi pójdą mocno w górę, to będę je tłumił siatką. Z fartem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@ZielonyTabaluga A no to widzę że znasz się na rzeczy, no to nie wiem ja tylko wyraziłem swoją opinię, bo staram się pomóc, jak tylko na veg żeby trochę je podciągnąć do góry to może styknie. Ale i tak v-tac wydają się dużo lepsze i zapewne dużo tańsze. Zaraz wyślę moment.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...