Jump to content

Miss World

Members
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Neutral

About Miss World

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

642 profile views
 1. Siemanko ✌️Auto Girl Sherbet, dzień 58 , auto też może być ładne , wiadomo przy dobrym genie sezonowym to wypada blado , ale to tylko automat.
 2. 3 Bears OG auto (Mephisto Genetics) Dzień- 62🌱
 3. Filtrujecie wodę , a potem się dziwicie że wychodzą różne kwiatki , przefiltrowana woda praktycznie jest pozbawiona żelaza , sodu i innych mikro składników potrzebnych do zdrowego rozwoju roślin. Chcesz filtrować , filtruj , ale nie zapominaj wtedy o suplementacji , siarki , boronu , żelaza i innych minerałów. Co to za moda na filtrowanie wody 🤔 .Filtrować to ty możesz , ale wodę z bagna.
 4. @Rzeźnik jeżeli wymieniasz powietrze w boxie to żadne maty , worki , bimbrownie nie mają racji bytu .
 5. Jest jak jest , bo teraz roślina weszła w inny stadium i potrzebuje innych składników i co najważniejsze odpowiedniego stosunku światła do co2 i temperatury. Po co rwiesz liście z automata ? By go stresować dodatkowo ? Bo innego powodu nie widzę . Obrywając liście zabierasz fotosyntezę , a potem sie nie dziw że roślina nie nadąża przerabiać światła na energię , bo nie ma czym skoro ma panele słoneczne poobrywane. Nawet gdybyś miał ochotę defoliować to trzeba to robić z głową i po defoliacji dać roślinie czas na regenerację i pomoc jej w tym zmniejszając moc panelu na 48-72h .
 6. Auromaty naświetlasz minimalnie 6h dłużej jak sezony , a co za tym idzie dostają srogą dawką fotonów . Optymalnie dla auto bez co2 swiatło nie powinno przekraczać 750ppfd , a najlepiej 650 ppfd . Nie ma znaczenia które topy i gdzie są , fotony zbiera każda odsłonięta partia rośliny , a że NPK to mobilny składnik , zawsze problemy z rośliną wychodzą od spodu , by utrzymać zdrową górę , a przy tych dawkach światła zaraz cała roślina będzie miała problem. Automaty - Attis 300w 50cm , Dzień 54 od pestki.
 7. Slurricane - InHouse Genetics . Uprawa - ziemia , nawozy biomineralne . Pod Attis 300W.
×
×
 • Create New...