Jump to content

dromek1996

Members
 • Content Count

  59
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by dromek1996

 1. @Tester Liście miękkie i gładkie, brak plam czy jakichkolwiek oznak choróbska- jak nigdy. Nie wiem może faktycznie geny.
 2. To jest mój Royal Queen. Ma on 4 tygodnie, jest niski chyba jak na swój wiek, w zamian za to liście o siebie się zawijają, oraz są wielkości dłoni. Jest chyba dość bujna lecz czemu nie chce pójść w górę? CFL 125w, box 40cmx40cmx120cm, ziemia all mix, wentylator osiowy 100m3, mieszający 20w. Nawóz podany pierwszy raz tydzień temu ponieważ zauważyłem że gleba jest bardzo pożywna i poprzednią niestety zniszczyłem z nadmiaru nawozów. Lecz bardzo martwi mnie ten wzrost. Co myślicie?
 3. Bez płukania widzę nowe listki które są piękne, ładne i wyraziście zielone
 4. @Tester No ale czy nie będzie to aż taki stres że zabije to rośline i wcale nie pójdzie. Automat to nie jest, przynajmniej na opakowaniu po pestce nie było infomacji że to automat.
 5. @doominik No właśnie, i pytanie brzmi czy ma czegoś za mało czy za dużo ;/ ehh.. Jeszcze jedno pytanko, czy mógłbyś pomóc w temacie topingu w dziale "treningi, techniki upraw"?
 6. Podlewam nawoazmi bio bizz. Na tej pani do tej pory jedynie bio grow bo jest na wegu, Nie mam żadnych pożółkłych liści a wręcz wygląda to tak jakby korozja je zjadała... gleba bio bizz all mix. Gleby nie sprawdzałem bo nie mam miernika
 7. Panowie i panie. Ile szczytów na raz można trenować metodami FIM lub Topping? Czy przy już dwóch cięciach nie będzie za duży to stres?
 8. Zatem wydaje mi się że brakuje jej potasu i fosforu, zobaczymy co będzie. Dzieki za pomoc panowie!
 9. Podlewana była cały czas nawozem na wzrost od bio bizz i wręcz myślałem że przesadziłem z azotem
 10. Witam panowie i panie. Nie wiem co robić. Plamy widoczne na zdjęciu których jest niestety coraz więcej a ja już nie wiem czego jej brakuje. Może ktoś miał podobny problem.?
 11. Dziękuję wszystkim za wszelkie informacje!
 12. @Tester Wiesz no co prawda nie zrobiłem fotki przed cięciem ale te dwa stoją w miejscu. Nie ruszyły się o choćby milimetr, a widząc jak zapierdziela cała roślina to mam obawy ?
 13. Siemanko. Idąc tropem poradnika zrobiłem toping jakieś 4 dni temu ale martwi mnie to że nie widzę tam żadnej zmiany. Czy roślinka może się nie dzwignąć po czymś takim?
 14. Naturalnie, szafka zamknięta co 2 dzien zerkałem
 15. Dobra, dzięki panowie, oby cos wyszło.
 16. Siemanko. Ja mam takowy problem z automatem blue dream, wrzuciłem je do szklanki z wodą w zeszłą środę na 24 godziny, potem precrushing i znowu do wody. Bardzo delikatnie skorupa nasionka rozeszła się 3 dni temu. Wrzuciłem do ziemi i narazie nic nie idzie. Moje pytanie brzmi czy automaty az tyle wychodzą ze skorupy? Pytam bo to mój pierwszy automat.
 17. @Tester O ile wyczytałem i dobrze pamiętam to dolomit jest dość ciężko rozpuścić w wodzie. Szkoda że wczoraj podlałem ją nawozami.... Ale po powrocie do domu spróbuję go rozrobić, około myślę łyżeczka na 250ml wody
 18. Pytanie czy jest to faktycznie normalne, o ile górne są ładne to naliczyłem na całym takim małym krzaczku łącznie 5 liści. Nawozy od BioBizz po 1ml na litr wody bio grow, bio bloom, na zmianę co 4 dni ze zwykłą wodą ph +/- 6. W castoramie widziałem takie małe odżywki 30 ml i nie wiem czy się po nią nie wybrać ;/
 19. Siemanko, moja kobitka ma pewien problem którego nie wiem jak zdiagnozować. Oglądałem ją od tygodnia i zmiany są coraz większe. Poniżej fotka z przed chwili tego że liścia, obok normalne ciemnozielone. Pomocy
 20. @doominik @CheMsKuN Dzięki panowie za pomoc! Jak zawsze na forum pomocni ^ ^
 21. Witajcie. Krótkie szybkie pytanko. 2 tydzień flo, nawożę organicznymi nawozami od BioBizz bio grow, bio bloom. Lecz zastanawiam się czy dodać już do tego stymulator kwitnienia top max. Jak myślicie? Czy za małe jeszcze czy może jednak dodać?
 22. Narazie jest w zwykłej ziemi kupionej w obi. Jak dojdą nasionka feminizowane (bo te narazie znalezione w jazzie), dojdzie mi gleba to wtedy nowe nasiona daje w nową glebę i zobaczymy jak będzie śmigać. Tą w takim razie podleję dziś wodą
 23. Nawozy już ogarniam który do którego. Wszystko z tabeli wywnioskowałem, co do światła to w boxie z płyty spienionej pcv 40x40x120 mam CFL 125 W
×
×
 • Create New...